Я досить часто розмірковую над тим, що є перевагою в моральних вчинках,  совість чи приниження людської гідності. Напевне нікому б не здавалося дивним те, що маючи такий великий потенціал, людина не бажає використати його за призначенням. Сьогоднішня картина об’єктивного світу є страшною. Нам намагаються вставити зовсім іншу ідеологію від протилежної під завуальованим театром лицемірних масок і цілковитої брехні.

Про яку честь і гідність, панове  ми можемо говорити. Сприйняття абсурдних речей стало вже нормою у суспільстві і не тільки в ньому. Дивлюсь на усе це крізь призму не історичного, а духовного часу, де такт, поведінка в тій чи іншій епосі були визначальним фактором. А що сьогодні нам демонструють? Вульгарщину, насилля, справжню демонію. Соромно вже й казати далі……  Так що аплодуйте Мефістофелю і чим дужче, бо у свідомості вже нічого не залишилося, окрім рабства. Бийте селянина кровососи, ще не насолодилися з вен, де з мозолистих напрацьованих  рук стікає і пульсує козацька кров.

Чи бачите ви правду сліпці, що сидите в розкішних кріслах епохи Версаля. А ви барони, що їсте із золотої посуди, невже не вистачає сил подати убогим. Запроданці мовчать…. Авжеж, бо змінили фарбування як хамелеони, підлабузники панів і вся нечиста погань. А де ж мітла правосуддя?  Не втрачай розуму інтелігенціє, тобі ще належить боротьба з «вовкулаками» і «орками», доки не подавили правду і свободу. В маленькій церкві молюсь, що оминули чорні ворони Україну і переможені були устами Божими.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

ЕСЕ

Світ (Есе)

Ми пізнаємо світ, коли в перше народжуємося з цікавими запитливими очима. Адже перебуваючи ще в ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.