Суспільство не завжди сприймає за дійсність явища, процеси, дії, сподіваючись отримати максимум задоволення від численних переглядів інколи непотрібно дезінформації. Таким ми маємо на превеликий жаль ХХІ століття повної глобалізації світу.

Всюди куди не глянь нас супроводжує інформація, навіть під час сну. Можна тільки уявити наскільки витримує наш мозок, забитий  купою непотрібних речей, які не лише не приносять користі, а шкодять фізичному здоров’ю людини. Можете собі просто уявити як до вас підходять і кажуть: «чоловіче, ти з іншої планети». Напевне у вас траплялися в житті такі подібні ситуації, чи ні?

Візьмемо до прикладу «зомбоящик», людина не відриваючи очей, думає про подальший розвиток подій, а ті в чи іншій ситуації є вихід? Якщо ми у своєму житті залишимо відчуття відповідальності у цій земній планеті, то ніяких змін не відбудеться. Ми потрапляємо у вир подій чисто випадково, не тому що самі цього бажаємо, бо це «болото» нас засмоктує чимдужче і все  сильніше.

На сьогодні що нам пропонує телебачення: пропагує аморальні цінності з втратою духовних і сутністю «бути людиною» перетворивши майже не всіх у зомбованих інформативно, але зрештою не вся інформація є правдою, котру варто як слід профільтровувати, бо нам подають «гарну цукерку в чудовій обгортці». Суспільство й досі у полоні різноманітної пропаганди, з неможливістю відрізнення правди від брехні.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
1
Глупо
1

Интересно почитать:

ЕСЕ

Світ (Есе)

Ми пізнаємо світ, коли в перше народжуємося з цікавими запитливими очима. Адже перебуваючи ще в ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.