«ПОРТАЛ ФІЛОСОФІЯ І РЕЛІГІЄЗНАВСТВО»


ii_kjcg33dkДМИТРУК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ – шеф – редактор, засновник першого популярного в Україні міжнародного порталу «Філософія і релігієзнавство». Народився 30 травня 1988 року в м. Млинів, що у Рівненській області (Україна). У 2011 році завершив Національний університет «Острозька Академія»

За фахом професійний релігієзнавець, філософ та богослов, експерт з питань нетрадиційних релігійних вірувань та релігійних організацій. Учасник багатьох Всеукраїнських та міжнародних науково – практичних конференцій, автор чисельних популярних публікацій з релігієзнавства та філософії, включаючи наукові видання, що включені до переліку ВАК України.

Ігор Дмитрук – магістр релігієзнавства, магістр богослов”я, закінчив аспірантуру. Голова Громадської організації “Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців” .

Працює над книгою філософі гаджетів (роздуми над гаджетною епохою).

Співавтор трьох книг : Філософія Даосизму та Конфуціанства  (2012 р), Філософи середньовіччя (2013), Нові та незвичні релігії і культи (2016 р)
У 2015 р. завершив аспірантуру в Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки за напрямком підготовки «соціальна філософія та філософія історії».

У праці Ігор Дмитрук цінує відповідальність та наполегливість. Без сумлінної праці, на думку мислителя, неможливо побудувати майбутнього, як основи для подальшого розвитку. Оптимізм, креативність та сумлінна праця – основні ключі успішної людини. Полюбляє футбол, книги, кулінарію, історію.

Сфера наукових інтересів: історія та класифікація неорелігійних рухів, історія нетрадиційних релігійних рухів, філософія релігій, феноменологія релігій.

aasСТРИКАЛЮК БОГДАН – головний редактор порталу «Філософія і релігієзнавство». Священнослужитель, автор популярних наукових статей, разом з Ігорем Дмитруком співавтор двох наукових праць «Філософія даосизму та конфуціанства». Народився_грудня 1984 р. в смт Головно, Любомильського  району, що на Волині (Україна).

У 2011 році завершив навчання  в Національному університеті «Острозька академія», релігієзнавець, богослов, керівник духовно – морального відділу Товариства Українських Філософів та Релігієзнавців. Автор більшості статей порталу «Філософія та релігієзнавство», успішний менеджер проекту. Дослідженню православної традиції та православного богослів’я – це те, чому Богдан Стрикалюк присвятив основну сферу свого дослідження.

Богдан Стрикалюк виступає за консолідацію православ’я навколо головної його ідеї, і виступає проти церковної узурпації, та зловживанням церковним становищем. Богдан Стрикалюк цінує справедливість та сумління. Вважає, що успіх – це перш за все Бог, а по-друге – відповідальність перед поставленим завданням. Полюбляє футбол, читає книги з історії християнського богослів’я, комп’ютерну техніку, музику.

Распопов Євген

РАСПОПОВ ЄВГЕНІЙ ІВАНОВИЧ – редактор порталу «Філософія і релігієзнавство». Народився 23 березня 1990 р. в м. Луцьку. У 2012 р. завершив Волинський національний (нині Східноєвропейський) університет ім. Лесі Українки з відзнакою. Філософ та релігієзнавець, автор чисельних науково – популярних статей, учасник Всеукраїнських та міжнародних науково – практичних конференцій.

З 2013 року – головний редактор та разом з Ігорем Дмитруком співзасновник журналу «Апейрон+», автор та менеджер радіопрограми «Релігія в обличчя». Один із перших, хто в популярних релігієзнавчих статтях описав явище теопатології

 

 

РедакціяКЛОК  ТАРАС МИКОЛАЙОВИЧ – редактор порталу «Філософія і релігієзнавство».

Народився 25 липня 1989 року в місті Луцьк, Волинська область, Україна. З дитинства багато читав. Улюблена книга дитячих років – «Апокаліпсис від Іоанна». В підлітковому віці цікавиться філософськими, психологічними, релігійними текстами. До університету захоплювався працями Григорія Сковороди, Фрідріха Ніцше, Карла Юнга, Еріха Фрома, Лао Цзи. Навчався в Східноєвропейському університеті імені Лесі Українки за спеціальністю філософія.

В 2007 році успішно завершив Східноєвропейський університет імені Лесі Україки. Отримав фах – викладач суспільствознавчих дисциплін. 2015 році завершив аспірантуру в СНУ ім. Лесі Українки за напрямом підготовки «філософська антропологія та філософія культури». Працював викладачем філософських дисциплін. Читав курси з філософської антропології, соціальної філософії, філософської пропедевтики

З 2011 року учасник багатьох українських, міжнародних конференцій. Тарас Клок є автором чисельних фахових статей, есе, рецензій, художніх текстів, роздумів. Публікувався на інтернет сайтах, в наукових журналах, колективних збірниках.

З 2011 року член Громадської Організації «Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців» (ТУФІР). В 2013 році брав участь в конкурсі «Есе про Душу». Один з редакторів електронного журналу «Апейрон». З 2017 року Голова ГО ТУФІР у Волинській області. Постійний автор статей порталу «Філософія та Релігієзнавство».

Головне в житті для Тараса Клока – постійне вдосконалення, самопізнання, повага до ближнього. Найбільше цінує в людях: відповідальність, творчість, ентузіазм, критичне мислення, доброту. З 2004 року тренується в стилі Шотокан Карате-До. Полюбляє музику, поезію, кіно.

Сфера наукових інтересів: проблеми свободи в філософії, філософія людини, даосизм, йога, буддизм

Ярослав Хижняк  – кандидат богословських наук

Тарас Клок – голова ГО ТУФІР у місті Луцьк

Віталій Щепанський – кандидат філософських наук

Анатолій Мучник ( 1947 – 2015 рр) – доктор філософії

Руслан Халіков –  кандидат філософських наук

Андрій Дмитрук – вільний філософ

Максим Балаклицький – доктор історичних наук

Олексій Гура – кандидат історичних наук

Юрій Завгородній – доктор філософських наук

Анатолій Дутчак – юрист, громадський діяч

Вадим Мірошніченко – кандидат культурології

Олександр Артамонов – філософ, головний редактор журналу Апокриф в Україні

Олександр Білий – старший викладач Київського Політехнічного Університету