«ПОРТАЛ ФІЛОСОФІЯ І РЕЛІГІЄЗНАВСТВО»


ii_kjcg33dkДМИТРУК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ – шеф – редактор, засновник першого популярного в Україні міжнародного порталу «Філософія і релігієзнавство». Народився 30 травня 1988 року в м. Млинів, що у Рівненській області (Україна). У 2011 році завершив Національний університет «Острозька Академія»

За фахом професійний релігієзнавець, філософ та богослов, експерт з питань нетрадиційних релігійних вірувань та релігійних організацій. Учасник багатьох Всеукраїнських та міжнародних науково – практичних конференцій, автор чисельних популярних публікацій з релігієзнавства та філософії, включаючи наукові видання, що включені до переліку ВАК України.

Ігор Дмитрук – магістр релігієзнавства, магістр богослов”я, закінчив аспірантуру. Голова Громадської організації “Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців” .

Працює над книгою філософі гаджетів (роздуми над гаджетною епохою).

Співавтор трьох книг : Філософія Даосизму та Конфуціанства  (2012 р), Філософи середньовіччя (2013), Нові та незвичні релігії і культи (2016 р)
У 2015 р. завершив аспірантуру в Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки за напрямком підготовки «соціальна філософія та філософія історії».

У праці Ігор Дмитрук цінує відповідальність та наполегливість. Без сумлінної праці, на думку мислителя, неможливо побудувати майбутнього, як основи для подальшого розвитку. Оптимізм, креативність та сумлінна праця – основні ключі успішної людини. Полюбляє футбол, книги, кулінарію, історію.

Сфера наукових інтересів: історія та класифікація неорелігійних рухів, історія нетрадиційних релігійних рухів, філософія релігій, феноменологія релігій.

aasСТРИКАЛЮК БОГДАН – головний редактор порталу «Філософія і релігієзнавство». Священнослужитель, автор популярних наукових статей, разом з Ігорем Дмитруком співавтор двох наукових праць «Філософія даосизму та конфуціанства». Народився_грудня 1984 р. в смт Головно, Любомильського  району, що на Волині (Україна).

У 2011 році завершив навчання  в Національному університеті «Острозька академія», релігієзнавець, богослов, керівник духовно – морального відділу Товариства Українських Філософів та Релігієзнавців. Автор більшості статей порталу «Філософія та релігієзнавство», успішний менеджер проекту. Дослідженню православної традиції та православного богослів’я – це те, чому Богдан Стрикалюк присвятив основну сферу свого дослідження.

Богдан Стрикалюк виступає за консолідацію православ’я навколо головної його ідеї, і виступає проти церковної узурпації, та зловживанням церковним становищем. Богдан Стрикалюк цінує справедливість та сумління. Вважає, що успіх – це перш за все Бог, а по-друге – відповідальність перед поставленим завданням. Полюбляє футбол, читає книги з історії християнського богослів’я, комп’ютерну техніку, музику.

Распопов Євген

Распопов Євген

РАСПОПОВ ЄВГЕНІЙ ІВАНОВИЧ – редактор порталу «Філософія і релігієзнавство». Народився 23 березня 1990 р. в м. Луцьку. У 2012 р. завершив Волинський національний (нині Східноєвропейський) університет ім. Лесі Українки з відзнакою. Філософ та релігієзнавець, автор чисельних науково – популярних статей, учасник Всеукраїнських та міжнародних науково – практичних конференцій. З 2013 року – головний редактор та разом з Ігорем Дмитруком співзасновник журналу «Апейрон+», автор та менеджер радіопрограми «Релігія в обличчя». Один із перших, хто в популярних релігієзнавчих статтях описав явище теопатології

Ярослав Хижняк  – кандидат богословських наук

Тарас Клок – голова ГО ТУФІР у місті Луцьк

Віталій Щепанський – кандидат філософських наук

Анатолій Мучник ( 1947 – 2015 рр) – доктор філософії

Руслан Халіков –  кандидат філософських наук

Андрій Дмитрук – вільний філософ

Максим Балаклицький – доктор історичних наук

Олексій Гура – кандидат історичних наук

Юрій Завгородній – доктор філософських наук

Анатолій Дутчак – юрист, громадський діяч

Вадим Мірошніченко – кандидат культурології

Олександр Артамонов – філософ, головний редактор журналу Апокриф в Україні

Олександр Білий – старший викладач Київського Політехнічного Університету