Владика Олег

Шановні читачі порталу “Філософія і Релігієзнавство”! Ви маєте унікальну можливість задати свої питання відомому богослову та місіонеру, єпископу Апостольської Православної Церкви Олегу (Ведмеденку).

Тема веб-конференції: Містичне тлумачення Біблії у світлі східної традиції.

Задавайте сміливо питання! Владика Олег обов’язково на них відповість!

Довідка.

ЄПИСКОП ОЛЕГ (ВЕДМЕДЕНКО)  – засновник та постійний ведучий Біблійної школи духовного вдосконалення (www.vedmedenko.org). Священнослужитель, богослов, письменник, проповідник і місіонер. Народився і живе в Луцьку (Україна). Займається дослідженням Святого Письма. Послідовник Каппадокійської школи богослів’я (духовне тлумачення). Організатор та активний учасник християнського просвітницького руху. Автор та ведучий програми “Духовність” на телеканалах “CNL-Україна” та “New Ukraine” (Канада). Постійний ведучий духовних рубрик в багатьох регіональних та всеукраїнських газетах та інтернет-ресурсах.

Член Національної спілки журналістів України (НСЖУ). Дипломант Премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності за 2009 рік. Автор книги проповідей “Ключ Давидів”, посібника з духовного діяння “Нехай буде воля Твоя…” та книг із серії “Відповіді священнослужителя” – “Іще ніч…” і “Смак Благодаті”. Єпископ Апостольської Православної Церкви (Київська Митрополія). Очолює кафедру АПЦ у Луцьку з титулом Єпископа Луцького і Волинського. Настоятель православної релігійної громади “Христового Воскресіння”.

Владика Олег у соціальних мережах:

Вконтакті: http://vk.com/o.vedmedenko

Фейсбук: https://www.facebook.com/vedmedenko

Веб-конференція триватиме з 20 вересня по 1 жовтня 2013 року.

Питання задавайте у коментарях до цієї публікації. Там же будуть розміщені ваші відповіді! Реєстрація на сайті непотрібна. Перед відправкою питання уважно перечитайте його, адже у Вас не буде можливості його редагувати! Після закінчення веб-конференції на нашому сайті буде опублікований окремий матеріал з найкращими запитаннями.

Від порталу «Філософія і Релігієзнавство». Шановні друзі! Будь ласка, у своїх питаннях дотримуйтеся толерантності та поваги!

Якщо бажаєте, щоб сайт повідомив Вас про відповідь на Ваше запитання, то натискайте внизу Notify me of followup comments via e-mail.