Веб-конференції, Новини        26 Серпня 2013        798         24 коментарі

Веб – конференція з головним редактором журналу Апейрон + Євгеном Распоповим

ЖенікДорогі читачі порталу Філософія і Релігієзнавство пропонуємо взяти участь у веб – конференції з головним редактором журналу Апейрон + Євгеном Распоповим .

Нагадаємо, що перший випуск журналу Апейрон + вийде 10 вересня 2013.

Якщо Вам цікавий журнал, а також цікаво хто його робить, для чого робить, і що буде написано в журналі,  тоді задавайте питання і головний редактор Євген Распопов обов’язково дасть відповідь.

Веб конференція триватиме з 26 серпня до 10 вересня 2013 року.

Пишіть і Вам дадуть відповідь

Євген Распопов в соціальних мережах:

Твіттер @RaspopovYevhen

Вконтакті http://vk.com/id211514885

Фейсбук https://www.facebook.com/eugen.raspopov

Від Адміністратора порталу Філософія і Релігієзнавство : Шановні друзі будь ласка у своїх запитаннях дотримуйтеся толерантності та поваги, адже люди працюють саме для Вас!

Логотип журналу Апейрон +

логотип Апейрон

 

 

 

 

 

Питання задавайте внизу у коментарях там же будуть ваші відповіді!

Обговорення: 24 коментарі
 1. Богдан сказав:

  Як часто буде виходити журнал Апейрон + ?
  Маю на уважі раз в місяць, раз в квартал, чи раз в рік ?

  Відповіcти
  1. Євген Распопов сказав:

   Журнал “Апейрон+” є науково – популярним, електронним журналом філософсько – релігієзнавчої тематики. Щомісяця ми бажаємо постачати на сторінки журналу якісні, цікаві та захоплюючі статті. Не пропустіть, дебютний номер стартує 10 вересня 2013 року. Читайте! Підписуйтесь і розповідайте друзям!

   Відповіcти
 2. Piotrek сказав:

  Скажіть, що означає назва “Апейрон”? Що це за мода брати незрозумілі терміни в назву журнала? Хіба не можна взяти якесь українське слово, наприклад “Мудрець”?
  і друге питання. Чи ваш журнал виконує тзв ваківські вимоги? чи внесений він у перелік фахових?

  Відповіcти
  1. Євген Распопов сказав:

   Щодо назви, вона безперечно є унікальною і навіть доволі звучить і сприймається цікаво на слух. У нас було чимало варіантів, як можна було б назвати електронне видання. Однак “Апейорн+” на якому ми наполягали, переміг в онлайн – опитуванні. Чесно зізнатись, я цьому дуже зрадів.
   Переконаний, що в обличчі і назві журналу дуже важливим є те, що дозволяє його принаймні запам’ятати. Нічого проти українського не маємо, в тому числі і найменувань. Однак, я не вважаю, що назва “Мудрець” в нашому виданні містить собі хоч краплинку харизми. Тому пробачте))
   Стосовно переліку ВАК.
   А звідки Ви взяли інформацію, що наше електронне видання буде входити у перелік ВАК?
   Ще раз бажаємо наголосити, що наш електронний журнал не є академічним! “Апейрон+” є науково – популярним і для широкого кола читачів журнал! Наша мета зробити філософське знання цікавим, інформативним, аналітичним для усіх верств населення, незалежно від фаху, віку тощо. Щоразу сторінки журналу будуть наповнені все більш цікавими, аналітичними та доступним рівнем інформації.
   Переконуємо, що Вам сподобаються наші напрацювання! Тому, читайте та розповідайте друзям! Успіхів Вам!

   Відповіcти
 3. Степан сказав:

  Євген скажіть будь ласка!
  Чи я ідея була створити такий журнал, адже науково – популярних журналів в Україні з філософії та релігієзнавства дуже мало?
  І чи буде журнал виходити у друкованому вигляді

  Відповіcти
 4. Bona Ventura сказав:

  В мене теж питання про назву. Зі словом “апейрон” все зрозуміло. А що означає цей +? Апейрон + що? До апейрону вже нічого не можна додати. Чи це означає додатковий апейрон?

  Відповіcти
  1. Piotrek сказав:

   це дуже тонка діалектика з тим плюсом. Тут без архе не обійтися ))

   Відповіcти
   1. Bona Ventura сказав:

    Фюзис нам в поміч!!!

    Відповіcти
  2. Євген Распопов сказав:

   + символ новаторства 🙂

   Відповіcти
   1. Bona Ventura сказав:

    Старайтеся-працюйте, щоб Анаксимандр на вас не сердився))))

    Відповіcти
    1. Євген Распопов сказав:

     Щиро Вам дякую! 🙂 Також буде на це сподіватись!) До речі, якщо у Вас є цікаві матеріали для нашого журналу, то надсилайте нам на мейл: tureligious@gmail.com Завжди будемо раді!!!

     Відповіcти
 5. Євген Распопов сказав:

  Дякую щиро за Ваше запитання! Степане, Ви вірно помітили! Науково – популярних видань з філософської і релігієзнавчої тематики на території нашої держави дуже мало. Тому наша мета серйозно заповнити цю нішу і допомогти усім, хто зацікавлений філософією та релігією. Ідея створення журналу належить засновнику порталу “Філософія і релігієзнавство” Ігору Дмитруку. Назву журналу запропонував я і разом з паном Ігором розробили концепцію майбутнього журналу. У мене є чимало ідей для журналу, які намагатимусь втілити у подальших випусках. Буде дуже цікаво. Щодо друкованого варіанту, то ми презентуємо лише електронний варіант. Він буде дуже зручний для читання на планшетах, сучасних мобільних телефонах. Також можна читати журнал у pdf та інших доступних форматах для завантаження для Вашого персонального комп’ютера та ноутбуку. Безперечно, існуватиме онлайн версія в мережі Інтернет. Друкований матеріал впирається в кошти. Бюджет наш доволі скромний. Однак, ми працюємо і рухаємось вперед. І це – головне! В перспективі, ми не виключаємо видання журналу у вигляді красивого глянцю. Ваша підтримка для нас є дуже важливою. Щиро дякуємо Вам! Успіхів!

  Відповіcти
 6. Bona Ventura сказав:

  Ще питання: скажіть, будь ласка, а автори журналу мають філософську, релігієзнавчу, теологічну чи якусь іншу відповідну освіту? Чи це не має стосунку до можливості публікації в “Апейрон+”?

  Відповіcти
  1. Євген Распопов сказав:

   Так, весь редакційний склад має спеціалізовано освіту в даній галузі. Ми і філософи, і релігієзнавці, і теологи. Окрім того, четверо авторів статей дебютного номеру є аспірантами філософського напрямку. Ну, наш дизайнер Іванна Распопова майбутній комп’ютерний інженер за фахом і нині навчається у політехнічному університеті. Якщо виникли інші запитання, завжди раді відповісти. Пишіть сміливо 🙂

   Відповіcти
   1. Bona Ventura сказав:

    А чи не могли б ви, будь ласка, розказати, що буде в першому номері? І про авторів теж, хоча б імена)))

    Відповіcти
    1. Євген Распопов сказав:

     Усе можемо В нас є рубрика “антропос” – присвячена осмисленню філософської проблеми людини, “Екзистенційні пошуки”, “Країна”, тощо. Незважаючи на філософську термінологію в назвах рубрики, статті будуть цікавими для усіх! Другий номер буду дууже потужний! Але поки що таєниця. Над журналом працювали Євген Распопов – головний редактор, Ігор Дмитрук – шеф-редактор, Іванна Распопова – дизайнер і стиліст журналу. Щодо авторів, то на дебютний номер писали нам Тарас Клок – аспірант філософії у Луцьку, Віталій Щепанський – автор книг “Проміння темряви в раю” і “Норвезька філософія”. Також публікувався і Богдан Стрикалюк –. автор двох книг і 300 науково – популярних статей. Тому люди в нас серйозні. Ну, і Тарас Клок – теж один з перспективних філософів! А далі щодо решти авторів – 10 вересня) Ще трішки)) Кто умеет терпеливо ждать тому воздасться!

     Відповіcти
 7. Іван сказав:

  На якій мові буде видаватися журнал Апейрон +?

  Відповіcти
  1. Євген Распопов сказав:

   Дебютний номер – українською. Далі – і російською також

   Відповіcти
 8. Ольга сказав:

  Окрім редакційної роботи, ви пишете якісь статті та роздуми! І взагалі чого Ви вирішили займатися науково – популярним стилем, що вас змусило?
  Чи є на цьому сайті якісь ваші статті, якщо є то будь ласка у відповіді киньте декілька силок найкращих ваших статей.

  Відповіcти
  1. Євген Распопов сказав:

   Дякую, пані Ольго! Так, окрім редакційної роботи, я також займаюсь написанням статей.
   Подаю посилання усіх статей.) Їх кількість буде зростати, так як я пишу лише з грудня місяця. https://tureligious.com.ua/?s=%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD+%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2&x=2&y=14
   Як на мене найкращою є є стаття присвячена проблемі імморалізму:
   https://tureligious.com.ua/immoralizm-moje-zhyttjeve-kredo/
   Будуть також мої статті і в “Апейроні+” обов’язково.
   Науково – популярний стиль є читабельним і цікавим, на відмінно від сухості академічної мови, яка не завжди зрозуміла більшості.
   Існує чимало науково – популярних видань в галузі природничих наук, як в біології, навіть з фізики та хімії.
   З географії також чимало.
   А от філософську – релігієзнавчу галузь багато сприймають крізь призму “високих матерій.”: складно написані тексти, часто вживається незрозуміла термінологія, складна мова.
   Тут основне завдання – розвіювати стереотипи, які встигли вкорінитись в нашій суспільній свідомості стосовно складності та недосяжності розуміння фундаментальних філософських проблем.

   І, як виявляється, складні проблеми можна розкривати доступно і зрозуміло.
   Ми не проти академізму безпосередньо, як такого.
   Ми просто працюємо у своїй сфері.
   Буду дуже вдячним, якщо статті виявляться цікавими та корисними для Вас!
   Ще раз дякую! Успіхів Вам!

   Відповіcти
  2. Ольга сказав:

   Дякую! Буду читати Ваш журнал!
   )))))))))))))))

   Відповіcти
   1. Євген Распопов сказав:

    І Вам дякую! Завжди прошу! 🙂

    Відповіcти
 9. Nikolas сказав:

  Евгений на какое количество читателей рассчитан ваш Апейрон +

  Відповіcти
  1. Євген Распопов сказав:

   Спасибо. Сейчас трудно ответить на данный вопрос. И все же искренне надеемся, что нас будут читать многие. Огромная благодарность, что Вы проявляете интерес к нашему журналу! Читайте “Апейрон +” и рассказывайте друзьям, родственникам и знакомым! Удачи!

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Дмитрук Игорь о появлении и трансформации мистицизма

Рубрики
Ми у Facebook