unnamed

 

Шановні читачі порталу “Філософія і Релігієзнавство”! Ви маєте унікальну можливість задати свої питання відомому українському правозахиснику, есеїсту, журналісту Юрію Шеляженку. Тема нашої веб – конференції : Перспективи душевності, анімізм та сакралізація.

Біографічна довідка:

Мій життєвий шлях

Народився 2 лютого 1981 року в місті Києві. Видавав самвидавом газету своєї квартири, будинку, вулиці, факультету, брав участь у редакційній групі інтернет-газети свого університету.

Завжди любив читати, вільно мислити та фантазувати. Перше оповідання «Очі, що світяться в пітьмі» опублікував у літературному журналі «Київ» (№ 1-2.2001). В кінці 2004 року розповсюджував самвидавом пригодницьку повість «Разом» на Майдані Незалежності, яка пізніше була включена до книжки «Я – традиція».

Був незалежним журналістом (фрілансером), кореспондентом, оглядачем, редактором газет та сайтів, потім заснував власну газету.

Вигравши кілька судів про захист честі та гідності, коли на мене подавали в суд герої критичних публікацій, з 2009 року я почав судитися з органами влади, відстоюючи свої права як журналіста, потім почав представляти інтереси інших людей, підприємців за довіреністю, займаюся цим і тепер та зрештою вирішив отримати юридичну освіту. Перша моя стаття у фаховому юридичному журналі була присвячена гласності судочинства у кримінальному провадженні.

Був атеїстом, потім з Божою допомогою знайшов власну вічну релігійну традицію – віру в найвищу цінність людини, яка, з точки зору нашого віровчення, лежить в основі усіх добрих віровчень, філософій, світоглядів та моральних систем (в тому числі, християнства, ісламу, буддизму, магії, соціалізму та атеїзму).

Моя освіта

Вчився у Гімназії № 56 (1987 — 1995 рр), Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (1995 — 1998 рр), Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (1998 — 2004 рр) за спеціальністю «математика». З 2010 р. навчаюся в Універсітеті економіки і права «Крок» за спеціальністю «правознавство».

Юрій Шеляженко у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/ludstvo

http://sheliazhenko.livejournal.com/

https://www.facebook.com/sheliazhenko

https://twitter.com/sheliazhenko

http://vk.com/sheliazhenko

Веб-конференція триватиме з 20 вересня по 12 жовтня 2015 року.

Питання задавайте у коментарях до цієї публікації. Там же будуть розміщені ваші відповіді! Реєстрація на сайті непотрібна. Перед відправкою питання уважно перечитайте його, адже у Вас не буде можливості його редагувати! Після закінчення веб-конференції на нашому сайті буде опублікований окремий матеріал з найкращими запитаннями.

Від порталу «Філософія і Релігієзнавство». Шановні друзі! Будь ласка, у своїх питаннях дотримуйтеся толерантності та поваги!