Хто я насправді? У чому сенс життя? Куди я йду? Чи існує вічність? Чи смерть означає припинення існування?

Багато цих питань я ставив від початку свого складного як дорога життя. Чому через кілька століть історії людство не зробило висновків, надалі ведучи постійну боротьбу за матеріальні цінності, втрачаючи  свій сутнісний моральний вигляд. В чому полягає моє призначення на Землі?

Світ таїть ще багато цікавих, до кінця не розгаданих речей, над якими люди часто замислюються і не завжди приділяють цьому особисту увагу. А де ж зрештою мораль і етика, людська свобода обмежена чи ні. Якщо так, то чим є насправді ця свобода? Йде відлік нашого життя, дитинство, молодість, зрілість, старість стають безумовно незмінними константами.

Задаю собі багато запитань, кажуть, що не  «від світу цього». Що ж, кожен має свій вибір, який буде вирішувати подальше майбутнє. Ми живемо в світі надій і зневіри, хаосу і гармонії, агресії і любові, війни і миру, віри та гріха, темряви і світла, ідолів та Істини. Одні мають вроджений розумовий, інші духовний дар, користуючись ними в межах дозволеного і забороненого. У нашій свідомості вибудовується об’єктивна картина реальності: «світ-у тобі», «світ із тебе», «світ поза тобою».

Суспільство ХХІ століття перебуває на межі морального занепаду і духовної кризи. Що ж насправді стало основною і важливою причиною вказаного вище? Виходячи із розуміння ситуації, ні для кого не буде дивним звучати відповідь на дане питання. Адже ключова проблема ховається  не поза межами будь-чого, а в ролі людського фактору. Адже катаклізми спричинені саме через це, а наслідки діяльності – руйнування, знищення, загибель людства.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
1
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

ЕСЕ

Світ (Есе)

Ми пізнаємо світ, коли в перше народжуємося з цікавими запитливими очима. Адже перебуваючи ще в ...
ЕСЕ

Роздуми про пропаганду

Суспільство не завжди сприймає за дійсність явища, процеси, дії, сподіваючись отримати максимум задоволення від численних ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.