Чим насправді є патріотизм у сучасному суспільстві ХХІ століття. Кожен буде дивитися на це питання з різних кутів, сторін. Адже не для не секрет, що патріотизм за власною етимологією має латинські корені «patria» і означає – батьківщина. Хтось думає, що гепати собі у груди і маскуватися під синьо-жовтими кольорами це чудово, натомість за спиною чинячи найбільшу зраду – продаючи народ як товар.

Невже історичні помилки не навчили безумців зупинитися на шляху підлої омани, фальшивих гасел, лицемірної любові і гіркої брехні. Скільки ще можна стругати кілка на голові, щоб врешті дійшло, проснулися від «сонної пелени», яка закриває реальне світовідчуття, в якому почуваєшся «ходячим пішаком», що ось майже не нарветься на спеціально підготовлені «міни».

Коли у мізках майже нічого не лишається, робиш цілком свідомий вибір, який вирішує майбутнє усіх на Планеті Ікс, то відчуваєш себе загубленим у космосі на багато століть. І досі у твоїй свідомості звучать наче дзвони слова великого сподвижника духу нації митрополита Андрея Шептицького: «Патріот – це не той, хто б’є себе у груди посеред майдану, а тихо працює на благо вітчизни».

Патріотизм проявляється далеко на Сході нашої держави – України, там ніхто не скаче і не заявляє, а усвідомлює те, що має у своєму серці любов до Батьківщини. Тому й зароджується патріотизм у серці кожного із нас, не зважаючи на перешкоди шляху. Патріотизм – усвідомлення і відчуття людиною свободи від режиму, який робив із нас «послушних рабів».

Живе козацька слава і повіки не вмирає, ми будемо стояти до кінця нашої свободи і звільнимо її від тирана, що піде з вічною ганьбою зі сторінок новітньої історії, яку напише молода інтелігенція для майбутніх поколінь.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.