Ульріх Леонард Толле духовний наставник, письменник, філософ з Німеччини. Автор більшу частину життя провів, створюючи духовну літературу. Книги Толле представляють собою гармонійне поєднання практики і релігійної філософії. Знання, які він передає використовуються для підготовки професіоналів спеціальних служб. Унікальні духовні практики допомагають знайти себе.

Книга «Сила моменту зараз» покликана стати керівництвом для повсякденного життя, і підкреслює важливість життя в даний момент і уникнення думок про минуле чи майбутнє. Видана в кінці 1990-х років, книга була рекомендована Опрою Уїнфрі, і була перекладена 33 мовами. За оцінками, станом на 2009 рік в Північній Америці було продано три мільйони копій. Інший бестселер Толле, «Нова Земля» – це «книга самовдосконалення», яка заохочує її читачів жити своїм життям в кожен даний момент, і створювати щастя для себе, не підкреслюючи матеріальні блага. Намір автора полягає в тому, щоб змінити спосіб мислення людей. Толле є представником світового населення, яке стає все більш скромним, освіченим і чистим. За словами Толле, мета книги «не додати нову інформацію або переконання в ваш розум або спробувати переконати вас в чому-небудь, а викликати зрушення в свідомості».

У період навчання в університеті він був готовий покінчити життя самогубством через депресію і тривожний  стан. Але ця ситуація не тільки не зламала філософа, а й започаткувала формування нового «Я» Толле. Трансформація з мученика в мудреця сталася за ніч. На наступний ранок мислитель відчув умиротворення у всьому, що його оточувало. Надалі мислитель багато проводив часу в парку, сидячи на лавочці. Він занурювався в світ своєї свідомості і насолоджувався безтурботністю. Самовдосконалення цієї  людини не тільки привело до почуття безтурботності, але і привернуло мільйони послідовників у всьому світі. Книги Толле вчать, що якою людина є всередині, такою  вона і бачить світ навколо себе.

Змінити філософію життя для досягнення гармонії філософу допомогла зміна імені. Толле почитав християнського містика Майстера Екхарта, сам, тим не менш, не сповідуючи будь-яку релігію. Разом з тим дивовижний майстер гармонії не заперечує існуючі світові традиції, релігії. Просте і одночасно глибоке вчення філософа допомогло багатьом людям впоратися з переживаннями, знайти спокій, дати світу проникнути в свідомість і очистити думки. Духовне пробудження – ось що бачить Толле єдиним способом для всього людства припинити війни, конфлікти і страждання.

Іван Гудзенко