Діпак Чопра – письменник і дипломований лікар. Американський мислитель, виходець з Індії всі свої літературні пошуки присвятив нетрадиційній медицині і духовному вдосконаленню людини. Навчання філософа Джідду Крішнамурті найбільшою мірою вплинули на життєві пріоритети і знання Чопра, стали основою для формування світогляду мислителя. Крішнамурті все життя шукав відповіді на питання про значення медитації, про те, як досягти позитивних змін в житті, про природу свідомості.

Книга письменника «Сім духовних законів успіху. Як втілити мрії в реальність »розповідає про те, як усвідомити справжню природу свого «Я »і осягнути гармонійне життя з нею. Це, на думку автора, призведе до поліпшення фізичного стану, появі інтересу до життя, відчуття енергійності і благополуччя, духовного  умиротворення і глибині взаємин. Твір «Цілюща сила розуму» є відповіддю на листи людей, які зверталися до Чопра за допомогою в ситуаціях, коли їх образили, завдали болю, зрадили. Ця книга – спроба дати відповіді, які можуть допомогти не тільки в окремій ситуації, а й протягом усього життя. В інших своїх творах автор також доводить, що для досягнення успіху потрібно не тільки максимально концентруватися на роботі, а й приділяти багато часу духовності. Книги Чопра, перекладені на 2 десятка мов, об’єднують практичне і духовне.

Мислитель об’єднав західну і східну філософію медицини, західну науку і східну мудрість для того, щоб показати, як вийти за звичайні межі можливостей мозку, зрозуміти власну природу, радіти і дивитися на світ з позитивом. Чопра закликає об’єднати тіло, дух і розум для оздоровлення, досягнення благополуччя. Лекції Чопра можна почути не тільки в Індії, Америці, а й в Європі, Австралії, Японії.

Ольга Степаненко