Часто Ми задумуємося над поняттям Хто ми і хто нас створив. І більшість людей вірить,що творцем людей є якась Трансцендентна істота . В сучасному світі існує тисячі різних релігійних культів,але кожен культ говорить,що саме він істинне джерело Бога. Що робити і як вибрати правильну релігію? Вибір великий,але потрібно усвідомити, до якої релігії лежить серце і душа.

Нещодавно,Я отримав брошурку від Свідків Єговів і темою цього журнальчику була вибір Правдивої віри. І чомусь я зрозумів,що в цій брошурці люди показують в негативному руслі всі релігії окрім своєї, але  це насправді егоїзм,який перетворюється в релігійний фанатизм. Мене вразило в цьому журнальчику те, що всі релігії окрім Єговізму є негативними і навчають лжезаконів, але це ж повний абсурд, як може 6 мільярдів людей вірити не в правду, а 10 людей в правду, і де та правда релігії. Та проблема релігії не тільки в фанатизмі чи екстремізмі. Проблема релігії в тому,що люди в ній розчаровуються і починають вірити в атеїзм, який заперечує існування Бога.

Річ в тім,що і атеїзм, не знищує віру, він навпаки створює новий світогляд для нової віри і тим самим породжує  свою власну релігію. Ви спитаєте до чого ти тут пишеш  про Єговізм і Атеїзм,тому пишу що між Єговізмом і атеїзмом більше спільного чим відмінного.  Все ж таки давайте повернімося до вибору релігії.

Як раніше я зазначав в світі існують тисячі різних релігійних культів, але ці культи мають свій початок від великих релігій.

Основним релігіями світу,є Буддизм, Християнство, Іслам.

Саме ці релігії і породили різні течії у своїх лонах. Проблема постає в тому яка із цих релігій є правдивою? На мій погляд вони є всі правдивими,тому,що не можуть релігії, які існують тисячі років бути не правдивими. Якщо ми розберемо віровчення Ісламу та  Християнства,томи побачимо,що між цими релігіями є більше спільного ніж відмінного. Тим більше адепти цих двох релігій вірять в Єдиного Бога, різниця тільки в назві, хоча Аллах з арабської означає Бог. Той самий Бог, що і в християн . Якщо прослідкувати Коран то ми побачимо, що там само, як у Біблії є ті самі релігійні персонажі,але інша інтерпретація, Біблії. Проблемою звичайно такої інтерпретації є звичайно традиції та звичаї арабських племен. Давайте розберемо це детальніше.

Згадаємо засновника філософської герменевтики Георга Ганса Гадмера, який легко пояснював інтерпретацію  текстів. Отже візьмемо Коран, Біблію і Тору. Кожна з цих книг писалася в різну історичну епоху і різними авторами,і тому виникла своє бачення Бога  та свій виклад думок. Хоча джерелом цих книг є єдиний Бог, який дає закони,арабам,євреям і християнам. Для мусульман Ісус не є Богом,але він є шанованим пророком.

Звичайно таке вчення мусульман заторгує душу християн. І часто протягом тисячі років за такі твердження і різниці у вченнях ішли постійні війни.

Потрібно також нам християнам пам’ятати про те, що і християнстві були різні розгалуження які або заперечували трійцю,чи заперечували Божетвеність Ісуса Христа, та і такі релігії існують і зараз у християнстві,а саме  Свідки Єгови та крім них є ціла низка інших релігійних вчень, які по своєму тлумачать Біблію, але до таких людей ми маємо толерантність ,хоча вони перечять наше традиційне вчення (католиків, православних, протестантів.). І саме такі релігійні вчення в самому християнстві і породжують хаос, вони відшукують у Біблії якусь проблему і навколо такої проблеми виникають нові секти у християнстві,які часто спекулюють на богові задля свого з збагачення  і своєї слави. Засновники таких сект не думають про правильність чи істинність своїх поглядів,вони просто зомбують своїх адептів наказують їм вірити в це без всяких доказів.

Хоча на мій погляд людина повинна сама розібратися в своїй вірі і в релігії.

Часто ми задумуємося над істинністю своєї віри над чудесами які відбуваються в нашій конфесії. І саме на таких чудесах спекулюють сектанти,які створюють псевдо чудеса при цьому не погано заробляють. Хоча я і сам неодноразово бачив чудеса у своєму житті. Звичайно я вірю в  чудеса Господа, тому,що найбільшим чудом для нас християн було Воскресіння Ісуса Христа. І як не прикро такими чудом часто спекулюють і заробляють.

На мій погляд на чудесах не можна заробляти,тому,що Ісус Христос дав чудеса не якісь окремій конфесії,а всім людям на Землі. Ці чудеса треба приймати з вірою, і тільки тоді вони будуть корисними для нас. Мабуть я не можу сказати яку потрібно вибрати релігію,але я впевнений, що християнство це релігія істини.

Сам Ісус Христос людям показав Божу любов,він за нас був розп’ятий, а розп’ятий був за те,що ми просто по повні коліна в лізли у багно із гріхами. І він відкрив нам своє серце з любов’ю,  а ми його розп’яли, він не образився на нас і не знищив нас. Він навпаки явив людям свою любов і навчав любити. А ми як себе ведемо. Хіба ми любимо ближнього свого??? Може ми допомагаємо своїм ближнім? Чи може ми хочемо коритися Богові? Тані ми цього не дотримуємося, ми хочемо лише грошей,влади,і багатства і все. На цьому наша віра закінчується,але чи цього хоче Бог? Ні він хоче взаємної любові.

Ми забулися про своє покликання. Ми забулися що ми на землі лише гості,  а не творці і не царі… я шукаю Бога все своє життя. І я його знайшов свою віру і моєю вірою є традиційне християнство,  і я думаю,що там є Бог.

Я народився християнином, і Я ним помру, бо Ісус Христос увійшов в моє серце через церкву. Хоча на мій погляд церква це лише Інститут Бога на землі . Церква є посередником між Богом і людиною і тому нам потрібно ходити до церкви щоб знайти своє спасіння. Також ми повинні бути толерантними до інших представників релігій, і не забувати, що Ісус Христос навчає любити. І тому не потрібно робити християнство екстриміською релігію. Якщо Ви хочете обрати релігію то обирайте самі просто прислухайтеся до себе і не шукайте чогось нового,бо нове повертає до старого.

Ігор Дмитрук