Історія релігійМасонство

Орден Троянди і Хреста

Орденом троянди і хреста називає себе міжнародна організація послідовників масонського вчення філософа Мартінеса, що отримало в подальшому назву вчення «Мартинізм».

Суспільство заснувалося в 2003 році на честь дати 250-річчя від дня заснування Ордена лицарів — масонів Вибраних Коенів Всесвіту, засновником якого став Мартінес де Паскуаліс.

Учасники Ордену   є послідовниками традицій і звичаїв прихованого суспільства розенкрейцерів, вивчають, досліджують і поширюють видання про вчення «Мартинізм».

Головне ядро ​​Ордену розташовується в Норвегії, але інші філії розташовані також в деяких інших країнах світу.

Історія Ордену починається приблизно з 1754 року. Батько засновника Ордену Мартінеса де Паскуаліса був Майстром масоном і мав патент на відкриття нових Лож. Даний патент він передав синові і той, в 1754 році зібравши членів, створив Капітул Шотландських Суддів. За допомогою даного патенту він сформував 5 Лож і в 1765 році отримав схвалення на їх дію від Французької Великої Ложі. У 1767 році було організовано Верховне Святилище, яке розмістило свої Ложі майже у всіх французьких містах.

Орден Троянди і Хреста

У 1774 році Мартінес вмирає, і Орден поступово втрачає активні позиції, не проявляючи ініціативи в суспільстві. Але найпалкіші послідовники продовжували підтримувати життя ордена в нечисленних групах. Через 250 років знову були затверджені Верховні Коени.

Орден залишив в своїй діяльності важливі частини вчення без зміни, але вніс деякі  зміни з метою свого існування в сьогоднішньому світі. Ритуали були реформовані з метою вилучення масонського виду і в них були внесені елементи християнства. Так само до вивчення додані вчення послідовників Паскуаліса Сен — Мартіна, І. В. Лопухіна і Н. Новикова.

Місією Ордену  є допомога людині в зціленні його від поранень, завданих людьми самим собі, відірвавшись від Бога. Людина зможе повернутися в Рай, лише за допомогою Христа і деяких теургічних  ритуалів. Для цього вивчається безліч ритуалів: особливих молитов і екзорцизму.

В цілому навчання в Ордені має на увазі вивчення трьох напрямків течій, таких як християнський містицизм, каббала і мартинізм. Основоположними у вивченні вчення є видання: «Практична Магія», «Трактат про реінтеграцію», «Людина Бажання» і «Орден мартиністів».

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
2
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій