nicky-tanner_2016

Створений мультик українською  кінокомпанією Panama Grand Prix Animation у 2016 році. Кошторис фільму складає 4 мільйони доларів . Для мультфільму Микита Кожум’яка , українська співачка та колишній народний депутат від партії Ляшка,  Злата Огнієвич записала декілька саундтреків.

Озвучують  мультфільм  відомі українські актори, ведучі та спортсмени, зокрема Василь Вірастюк, Віктор Андрієнко, Сергій Сивохо, Руслана Писанка, яка озвучує роль злої відьми .

Сюжет:

В центрі сюжету  12 річний Микита син відомого казкового українського персонажу Кирила Кожумяки. Микита на відміну від свого батька  не має фізичної сили, за те має гострий розум та жагу до пригод. Микита та його друзі потрапляють у фантастичний світ , де і починаєтсья вся боротьба зла та добра. Микита з друзями  протягом усього мультика боряться проти змія та злої відьми. Отож хто переможе наш Микита чи відьма ?

Микита Кожум’яка  це – прорив українського анімаційного кіноматографу. Однозначно, як і всі фільми та мультики має свої недоліки.

Також у мультику Микита Кожум’яка  присутній український колорит, який поєднується  з американськими анімаційними стандартами. А головне це перший 3D  мультик України.

Можливо саме Микита Кожум’яка  стане новим поштувхом в розвитку української анімації

Dodik