molitvaБоже  Всемогутній, Творче неба і землі, всього видимого і невидимого. Споглянь  милосердним Твоїм оком  на нашу  українську землю, що  ненавистю  і злобою наповнена,  і охолола без любові.

Просвіти  народ Твій, що в темряві  непізнання блукає  і виведи його на  істинне  Твоє світло, подай розуміння кожному, що  на все є свята Твоя воля.  Бо Ти чуєш молитву  праведників та грішників і не заховається  від погляду Твого  усіляке зло.

Наповни  Господи  наше серце любов’ю  до Тебе, а душі  наші  осіни  невидимою благодаттю  Святого Твого Духа.  Щоб брат був як брат, сестра  як сестра  в  єдиному розумінні, слові  і християнському дусі  визнавали Тебе  Єдиного  Господа  Ісуса Христа, що заради нашого спасіння прийшов  і воскресив  гріхом  зотлілу  природу нашого тіла.

Боже,  пошли миру і спокою нашій державі, народу,  охорони наше  українське воїнство, що  мужньо  і справедливо  захищає  нас,  дай їм сили,  утверди  в  них  всемогутню  любов, честь  і гідність,  оберігай  їх під  небесним Твоїм заступництвом  і молитвами  Пречистої  Твоєї Матері.  Знаємо  що великим є Твоє милосердя до нас і справедливий Твій Суд.Не  пройди мимо  слуг Твоїх, доторкнися правицею Своєю  до  покалічених  і тілесно поранених  воїнів, що ціною  свого життя  захищають  наш мир і спокій,  віддано  служать  українському народу, не дай  їм  загинути, але дозволь повернутися  усім живими до  своїх батьків та рідного дому.   Не наша, а Твоя нехай буде воля, Господи, спаси і помилуй нас, грішних.

Прости Господи  провини і беззаконня людські, очисти душі наші, зміцни  віру  християнську і даруй  кращу  долю  і поліття  плодів земних  для  усіх  нас, що в покорі  схиляємо голови  свої  перед  всемогутньою державою  Святої  Єдиносущної Животворчої і Нероздільної Тройці – Отця, і Сина, і Святого Духа,  навіки віків. Амінь.

Священик  Богдан Стрикалюк