13368_html_m53a5e6b2Людина! Хто така людина? Ми ніколи не замислюємося над питанням: хто ми, люди, і для чого ми живемо на цій планеті? Яка наша суть? Хоча, вибачте, ми замислюємось над тим, що ми, люди – господарі цього світу і ми повинні вирішувати кому жити і кому померти! Так,  саме ми люди вважаємо головними себе на цій планеті, хоча ніколи не думали про інших істот. Ми найнебезпечніші хижаки на світі, адже ми вбиваємо не заради їжі, як це роблять тварини, ми вбиваємо заради матеріальних та духовних благ.  Але нині постає питання чи ми ще залишились людьми. Якщо поглянути у вікіпедію, то прочитаємо, що сучасна людина означає – людина розумна, але чи може справді розумна людина буде нищити світ? Звісно ні, але як не прикро, ми нищимо не тільки світ, ми нищимо себе, свої душі та тіла, ми перетворюємося з кожним століттям у справжню худобу, яка втрачає розум та душу.

Ми справжнє бидло, яке живе задля своєї похоті та чогось не потрібного.  Тільки  за ХХ століття  було знищено екологію Землі, і у наступні 100 років ми врешті-решт знищимо себе остаточно, можливо ми будемо існувати, але будемо існувати, як безклітинні, яким буде потрібне тільки їжа як фотосинтез. Нам не буде потрібно шукати істину чи Бога, нам будуть необхідні тільки секс та їжа, і ми будемо жити далі, але не як люди, а як безклітинна худоба .

Сутність сучасної людини полягає у нищенні самої себе та навколишнього середовища, ми не бажаємо рятувати себе та свій внутрішній і зовнішній світ, нам необхідна лише похіть та гроші. Ви скажете, це не так, є релігія, яка дає змогу людині навернутися до Бога, та спасти свою душу, але постає зустрічне питання, чи може сучасна релігія врятувати людину? Може, але лише тоді коли релігія сама буде благочестивою. Зараз існують тисячі релігій, в які вірують мільярди людей, але лише невелика частина людей вірить душею, а не тілом. Релігія, це чи не єдиний суспільний фактор людства, який може допомогти людині вийти із всього цього всесвітнього багна. Хоча і сама релігія за декілька століть почала втрачати свою істинну сутність. Сутністю релігії повинне бути спасіння людини, та її душі. Найбільші релігії світу перетворилися у масові бізнес структури. Із цих масових бізнес структур вилізли окремі секти, які втратили сутність релігії спасати людину, вони принесли у свою віру сутність збагачення окремої групи людей, які є нібито основними факторами людського спасіння, саме такі течії та ідеології призвели ХХ століття до краху людської моралі та людяності. Саме ХХ століття стало крахом людської моралі та людяності. ХХ століття це початок смерті людства та людей. Людина ХХ століття, це жахливий нелюд, який живе задля свого самозбереження та нищення слабших, і тому виникли жахливі ідеології, які проповідували антигуманізм. У ХХ столітті людина втратила свій термін Гомо Сапіенс, запустила годинник зворотнього відліку. Хоча людина ХХ століття це винахідник, який створює нові технології, вони приносять лише шкоду. Технології, які запускають знищення світової екології, яка зараз на грані своєї смерті. Саме у цьому столітті виникає нова хвиля так званого науково-технологічного прогресу. Який привів людину до грані смерті та вимирання. У  ХХ столітті ми запустили першу атомну бомбу, зробили дві величезні війни, показали свою зверхність над собою, розпочали себе ділити на вищі і нижчі нації, створили штучні голодомори, і це століття багато науковців називають розквітом людства. Це абсурд! У цьому столітті людина втрачає свою сутність.

Щодо людини ХХІ століття, то вона існує на грані свого логічного кінця, адже запуск самознищення розпочався, і немає жодного механізму, який припинить цей процес. Тому нам не допоможуть ніякі ноутбуки та ай поди, ми знищимо себе як вид, якщо не почнемо рятувати та перебудовувати суспільну систему, яка уже давно працює проти нас. Нам потрібно задуматися над тих то ми є? Чи ми є безклітинною худобою ? Чи ми духовна та думаюча  людиною?

Ігор Дмитрук