В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа

Слава Ісусу Христу!

Улюблені в Христі Ісусі!

У чому полягає смисл та існування людини? Що лежить в основі її спасіння і вічного життя?

Ми називаємося  християнами, але водночас обманюємо самих себе.  Жага до влади і матеріальні блага засліплюють наші очі, через багатство  втрачаємо здоровий глузд, слава затьмарює наш розум, зарозумілість і гордість стають першими чеснотами . Батьки у постійній метушні, роботі, зовсім не помічають своїх дітей. А ті без належної опіки і любові, виховання  ростуть самі по собі. І ось ті діти, виходячи з – під батьківського контролю  потрапляють у жорстокий світ підвального життя,  бандитизму, алкоголізму і наркоманії, далі ще страшніше.

Господь завжди з нами

Диявол  тільки зловтішається над вами. Бо Господь наш Ісус Христос хоче спасти наші душі, а лукавий – погубити.  Якщо ви християни, то доведіть, не пустими словами, а ділами, що готові  дати відсіч дияволу. Бо він хитрий і підступний древній змій, має багато методів і способів, щоб знищити нас, християн.  Хай вашою зброєю  стане піст і молитва, а двосічним мечем проти   неправди – Слово Боже. Не впадайте в крайнощі, лінощі, Господь з  вами – надійна стіна і Захист. Не бійтесь, бо Син Божий переміг смерть, пекло і диявола!

«Смерте, де твоє жало? Пекло, де твоя перемога? Воскрес Христос! І попадали демони!…» (Святитель Іоан Золотоустий. Слово у день святого Воскресіння Господнього).

Запам’ятайте, що ніякі скарби світу не замінять нам Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Тому  суть призначення та існування людини залежить тільки від Бога, бажаємо ми цього чи ні. Адже в основу нашого з вами  спасіння та вічного життя  покладена  віра в Ісуса Христа, Сина Божого,  Якого Отець послав у  світ з любові  Своєї, заради спасіння  усього  роду людського і світу від гріхів.

Ось що є важливим для усіх нас, християн, у цей  нелегкий,  важкий час. Будьмо єдині у Дусі Святому, перебуваймо в мирі і любові  з ближніми своїми, подаймо лише добрий моральний і духовний приклад своїм дітям,  проведімо  цей Великий Піст  достойно,  духовно очищаймось  і освячуймось через прийняття Святих Христових Таїн як запоруки майбутнього вічного життя з Богом. Любімо, бережімо рослинний і тваринний світ, охороняймо навколишнє середовище, бо ж усе створено Господньою рукою  і даровано  людині  як вінцю Божого творіння.  Настановляймо і виховуймо дітей  у Заповідях Господніх, щоб уберегти їх від усілякого зла.  Творімо добрі справи на землі!

Живімо з Богом і перебуваймо завжди в Ісусі Христі, Господі нашім, Якому належить слава з Отцем і Святим Духом навіки віків. Амінь.

Навіки слава!

Богдан Стрикалюк