Філософія ХХІ століття. Чи філософія безглуздя?Чи існує сучасна філософія ХХІ століття? Як на мене сьогодні не має жодного у світі філософа, який мав би свою філософську самостійну систему. Я б сказав би, що філософія ХХІ століття померла, тому що вона ніколи не народжувалася. Знаєте я констатую смерть філософії, як раніше робив Ніцше, який констатував смерть філософського Бога.

********************************************************************************

Ми всі живемо у період масового нігілізму, коли людина не думає про свої вчинки, навіть релігія, не є для сучасної людини орієнтиром. Людини живе своїм сьогоденням їй по барабану, що буде завтра. Нам не потрібні розумні люди, вони для нас є ботанами та дуріками, які щось там шукають і живуть у своєму внутрішньому світі. Нам потрібні гарні хлопці та дівчати з обкладинки журналів. Нам потрібна безглузда техніка. Нам не потрібна релігія і філософія бо вони не є трендом цього століття. Нам потрібні масові оргії.

Ми хочемо бути трендовими та мати гарних дівчат для вихваляння перед друзями, чи гарних хлопців для вихвалянням перед подругами. Нам не потрібна філософія, бо вона є панацеєю від масової дурості ХХІ століття.

********************************************************************************

Сьогодні у світі трудяться над дослідженнями мільйони так званих філософів дослідників, котрі інтерпретують філософські ідеї великих філософів, які припинили своє існування в кінці ХХ століття. Філософія протягом багатьох століть була для людини панацеєю, яка відкривала двері для нового просвітлення. Філософія це порятунок своєї людяності і втрата своєї безглуздості. Філософія це шлях людини до істини, яку вона завжди шукає і буде шукати. Філософія це орієнтир праведників. Філософія це шлях людини до релігії. Так і далі, але у наш час філософія не існує, існує методична філософська думка, яка навчає нас інтерпретувати думки великих філософів, але не вчить нас творити філософію, і піднімати її з руїн безглуздості . Руїн, які почали своє панування з ХХ століття, а в ХХІ стали руїнами розрухи нашої людяності.

Людина втратила релігійні та філософські цінності, і разом з цим втратила свою людяність. Без людяності філософія зникає тому, що виникає масове безглуздя. Масове безглуздя породжує хаос. Сучасний світ це масове безглуздя технологічних гаджетів, які притупляють людську свідомість. Гаджети могли б стати друзями філософії та філософської думки, але людина перетворила їх у іграшки, іграшки, які притупляють наші ідеї. З часом ці гаджети стануть нами керувати і зникне не тільки філософія, але і пам’ять про філософію. Ми вибрали гаджети і похіть, а філософію відкинули і тому скоро помре наша людська мораль. І тому вітаємо кінець моральності та початок епохи гаджетної безглуздості.

Ігор Дмитрук