Так, мова піде про аборт. Частина людей, котра віддана вірі, молитвам, служінні Богові та ближньому стверджують одну єдину сентенцію як обґрунтований до кінця факт, що вагітність, виношення дитини – дар Творця. Зародок або плід, хоча і невіддільні від організму матері, є живим і здатні відчути біль. Щоб не інтригувати читачів, одразу готова виділити основну ідею даного есе, що аборт – безпосередньо пряме вбивство ще ненародженої дитини. А як щодо аргументації, біотичної складової цієї проблеми? Врешті-решт, а як щодо прав жінок щодо її особистого вибору народжувати чи ні? З аргументацією справді, не усе так однозначно. Хоча  і будь яка релігійна система ідентифікує аборт як гріх називаючи його дітовбивством, прихильники права на аборт скандують з транспарантами, лозунгами та логотипами права людського вибору, що повинно лишатись за жінкою.

І справді, глибинна соціальна проблема ставить перед собою безліч симптоматичних чинників, які вказують на підставі для скоєння аборту. Сюди належать, як правило, відсутність відповідних економічних та соціальних умов, хвороблива дитина або й небажання мати дітей вцілому. Так, наприклад, у Великій Британії  існує рух феміністичного ґатунку «чайлдфрі», котрий підтверджує факт небажання розділити роль материнства.  В окремих європейських державах, де аборти не легалізовані, відбуваються акції та мітинги на їх підтримку привертаючи особливу увагу журналістів, політиків, представників церковного духовенства та світових релігій. В інших же – де вони офіційно на законодавчому рівні дозволені, — проводяться зустрічі щодо їх заборони або обмеження. При цьому, що стосується ризиків для здоров’я у  скоєнні абортів, варто зауважити, що дана процедура може проводитись як кваліфікованим так і некваліфікованим  персоналом.  В країнах, де аборти легалізовані, як правило, проводяться спеціалістами-акушерами.  І все ж, аборти на пізніх термінах вагітності не радять проводити усі фахівці, яких світоглядних принципів вони не дотримувались.

Чому я наполягаю на деструктивності будь якого аборту на будь якій його стадії?  Вагітність – це ознака продовження роду з метою піклування про потомство.  Власне тому сам факт переривання вагітності суперечить біологічним законам. Цілком логічно, що штучне переривання вагітності несе за собою  негативний вплив на здоров’я, перш за все на психосоматичний стан жінки.  До того ж, сюди додаються проблеми гінекологічного характеру, а також високий ризик мати безпліддя та ускладнення наступної вагітності.

Попри усі жахливі наслідки аборту, а також можливого почуття сорому та внутрішнього сумління, яке засуджує вчинок, перед людиною існує вибір морального спрямування: чи можна позбавити життя людини, яка ще навіть не встигла прибути на цей світ? Найбільшою цінністю є право людини на життя та особисте щастя. А сам по собі аборт ніщо інше як позбавлення цих прав ще ненародженої дитини, а жінці – реалізувати себе у чудовій ролі материнства даруючи опіку, любов, турботу та піклування. Поза усіляким сумнівом, аборт – це анти природна процедура, яка суперечить здоровому глузду. Нехай береже Бог кожну жінку та її сім’ю від подібних діянь та їх наслідків!

Оксана Кудкудак – студентка університету «Академія рекреаційних технологій і права»

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
1

Интересно почитать:

Інтерв'ю

Інтерв’ю з Мехметом Ференджі головою Стамбульського фонду культури і науки на тему : Хто такий Саїд Нурсі і що таке «Рісале- і Нур» ?

Шановні читачі порталу «Філософія і Релігієзнавство», пропоную вам прочитати інтерв’ю з головою Стамбульського фонду культури ...
Релігія

Релігія і наука

Що спільного і відмінного між цими двома поняттями, і чи існує взаємозв’язок між ними.  Як ...
Релігія

Історія релігій

Історія релігій є галуззю релігієзнавства, займається вивченням процесів розвитку та змін релігії, соціально-культурного зв’язку. Релігієзнавство ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.