Невже суспільство навчилося дивитися крізь «рожеві окуляри», не розуміючи реальності, яка оточує його. Не можете навіть збагнути, якого ви самі хижого звіра випустили з клітки, тепер начувайтесь, не щадитиме нікого. Подобається вам уся ця артистична вистава з вигуками: «Браво! Браво!». Ненажерливий і страшний клоун по суті закінчує свою справу, пожираючи вас, п’ючи кров з ваших пульсуючих жил.

Яка велика циркова арена «Верховна Зрада», тут кожен як театрі грає свою роль. Вам до смаку спостерігати як руйнується незалежна Ненька, вистраждана, оспівана і виплакана сльозами Кобзаря, поетів, героїв, зрештою вірних дочок і синів. Спиніться злодії, грабіжники, казнокради, облесники Сатани, бо надходить час нашої розплати за вчинені нам роки  страждань, тортур, поневірянь, приниження. Відлетіли як білі журавлі справжні патріоти, не наздогнати їхній клин. Господи врятуй  Вкраїну від варварів і супостатів, що як те пречорне вороння затулило світ облесливістю, брехнею,  оправданням.

Скільки ще будемо грати в «російську рулетку», топтатися на одному ж і тому самому місці. Візьміться нарешті за ум, бо сивіє голова від байдужого ставлення до країни та її майбутньої долі. Награлися в політику, можливо достатньо корчити із себе героїв, прикриваючись зухвалим лицемірством, посміхаючись «плюючи в душу». Гарний виступ, на сцені під назвою «Світ», нещасні блазні, трутні, кровопивці.

Інтелігенціє не спи, а дій рішуче, крок за кроком добивайся успіхів, щоби остаточно знищити голову Гідри.

Богдан Стрикалюк

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.