Бенні Хінн (народився 3 грудня 1952 року) – ізраїльський телеєвангеліст, найбільш відомий своїми систематичними “Чудовими хрестовими походами”, що представляють собою богослужіння. Подібні зустрічі проходять на стадіонах, а згодом транслюються по всьому світу в його телешоу “Це твій день”.

Бенні народився в Яффо в сім’ї палестинців з грецьким, вірменським і палестинським корінням. Ріс майбутній проповідник по вченням  православної церкви.

У розпал арабо-ізраїльської війни 1967 року, сім’я біжить в Торонто, де хлопчик іде до школи, в якій через нові знайомства переходить в п’ятидесятництво. Стає учасником співочої трупи євангелістів.

Хінн розповідав, що в 1973 році він відправився на чартерному автобусі з Торонто в Піттсбург, щоб бути присутнім на чудотворній  службі, що проводилася  жінкою-євангелістом Кетрін Кульман. Хоча Бенні ніколи не зустрічався з нею особисто, він часто відвідував її виступи, де проходили зцілення, і часто говорить про неї, як про головного натхненника.

Після цього Хінн перебирається в Орландо, де в 1983 засновує Християнський центр Орландо. У цей період починає заявляти, що він посланник бога, через якого Всевишній бажає зцілювати і направляти людей. Його богослужіння швидко приносять пастору славу, тому вже через пару років виступи починають проходити на стадіонах. У 90-х починає виходити програма “Це твій день”, яка показує чудеса Хінна.

У 1999 році  Хінн приймає рішення залишити Християнський центр Орландо і зосередитися  лише на своєму телевізійному шоу.

Проповідник регулярно проводить богослужіння в великих містах по всьому світу. За твердженням пастора, за свою кар’єру, він провів службу для мільярда людей.

Хінн  – автор цілого ряду християнських книг, перекладених багатьма мовами. Веде популярне євангельське телешоу, яке отримало широку похвалу від колег та  часто є гостем на інших передачах. Навчання Хінна харизматичні, вони визнають реальність духовних дарів і приділяють особливу увагу фінансовому процвітанню.

Іван Гудзенко