журналАпейрон + це – новий філософсько-релігієзнавчий майданчик! Якщо чесно – перший та єдиний журнал науково–популярного стилю в Україні, який буде висвітлювати різноманітні проблеми та інфомуватиме читачів про філософію та релігію. У цьому журналі ви детально дізнаєтися про різні релігійні течії, про які дуже мало відомо, також прочитаєте свіжі думки молодих філософів та письмеників, релігійних журналістів.

Потрібно зважити, що «Апейрон +» не є академічним журналом, тому статті написані у ньому не в науковому стилі, а скоріше в науково–популярному, подекуди науковцям наші статті можуть здатися примітивними за змістом та формою.

«Апейрон +» буде складати різноманітні рейтинги філософів, релігієзнавців, проповідників. Ми маємо мету бути справедливми та чесними зі своїми читачами. Також хотілося, щоб наші читачі ставали нашими авторами, адже «Апейрон +» завжди з відкритими дверима перед тими хто хоче розповісти щось цікаве, чи проявити себе як філософ.

Ми будемо раді, вашим розудумам, віршам, статтям. Головне, щоб вони були цікавими та дотримувалися цензури і не порушували українське законодавство.

Ваші тексти можуть бути як українською так і російською мовами.

Також будемо раді якщо ви розповсюдете інформацію про журнал по своїм друзям, соц. мережам, інтернет сайтам, адже наш журнал не фінансується жодною організацією і створений лише на голому ентузіазмі, ми нікого не просимо нам жертвувати кошти, лише просимо вас поширювати інформацію про наш журнал серед друзів.

Ми запевняємо, що кожен новий номер журналу буде кращий і кращий, будемо раді вашим підпискам та розповсюдженню.

Журнал «Апрейрон +» це – безкоштовний електроний глянець, тому  він не тільки цікавий за змістом, але і досить естетичний.

Перший номер вийде 10 вересня 2013 року

Друзі, підтримайте наш проект, адже ми робимо його сааме для вас!

З повагою редакція журналу Апрейрон +