ТитулкаОсь вже три місяці поспіль виходить наш електроний глянцевий філософсько–релігієзнавчий журнал «Апейрон +».

Останні  два номери прочитало близько 7 тисяч людей, що, на наш погляд, є справжнім успіхом для журналу, який немає жодного фінансування. На даний момент бюджет журналу «Апейрон +» складає 0 гривень. Тому, ми просимо власників тематичних Інтернет сайтів ставати нашими партнерами та розповсюджувати журнал, з метою популяризації філософії та релігієзнавства серед широких мас населення (партнерство діє на умовах обміном реклами, тобто безкоштовно).

Також усі бажаючі мають змогу замовляти рекламу у нашому журналі. У нас дуже низькі ціни на рекламу, тим більше ваша рекламу побачать тисячі.

Щодо перспектив журналу,  вони дуже серйозні, адже, ми плануємо популяризувати наш журнал у соціальних мережах, а також, з грудня місяця,  ми плануємо тур презентацій журналу «Апейрон +» в українських університетах. Деталі щодо презентацій будуть розміщенні у соціальних мережах  Вконтакті та Фейсбук в групах нашого журналу.

Разом з великою кількістю позитивних відгуків на нас звалилася значна кількість критики зі сторони різних  спеціалістів та звичайних людей. Значна кількість критики є корисною і ми дякуємо за зауваження. У цьому номері ми багато виправили, прислуховуючись до думки критиків, але є критика, яка  абсолютно безглузда. Наш журнал не є ваківським, і ніколи ним не буде. Мета журналу «Апейрон +» – популяризувати філософію та релігієзнавство серед широкого кола читачів. Ми хочемо зацікавити молодь та старше покоління українців цікавитися філософією та релігієзнавством, а також вступати на ці спеціальності і ставати професійними філософами та релігієзнавцями. Якщо у вас є доцільні критичні зауваження щодо журналу «Апейрон +», пишіть на нашому електрону скриньку tureligious@gmail.com

Хочемо подякувати нашим читачам за підтримку та розповсюдження журналу.

Низький уклін всім авторам журналу. Також дуже дякую нашій редакції. Всі редактори та коректори просто молодці. Величезна подяка нашому чудовому дизайнеру Іванці Распоповій, яка ночей недосипає робить дизайн нашого журналу.

Також, ми запрошуємо авторів  публікуватися у  журналі «Апейрон +» для цього вам  необхідно прислати свою статтю, вірш, чи роздум на електрону скриньку tureligious@gmail.com

Дякуємо вам, що ви нас читаєте та просимо вас нам всіляко допомагати!

З повагою та любов’ю до Вас

Шеф – редактор журналу Апейрон +

Ігор  Дмитрук 

Натисніть скачать

Читайте також журнал Апейрон + в онлайні