Обкладинка 2 номерШановні читачі журналу “Апейрон+”!

Нарешті довгоочікуваний номер потенційно відомого журналу в Україні є в мережі!

Як Ви маєте змогу побачити, його концепція, зміст стали набагато глибшими, статті більш змістовнішими, а наша праця продуктивнішою!

Апейрон + на сьогоднішній день читають понад дві півтори тисячі читачів і це ми вважаємо чималим досягненням при Вашій підтримці.

Цього разу Апейрон+ презентує нову низку цікавих статей та інтерв’ю.

Цікавитесь культурою ісламу та його духовною спадщиною?  В такому разі цей номер для Вас! Вашій увазі ми пропонуємо інтерв’ю присвяченого ісламу в Україні з муфтієм Саїдом Ісмагіловим. У цьому інтерв’ю матимете змогу детальніше ознайомитись із життям мусульман в Україні, їх перспективи та соціальну працю, яку здійснюють мусульмани для розбудови української держави.

“Видибане” – це поетичні рядки відомого українського поета Володимира Вакуленка, в основі яких лежить українська духовна культура, без якої важко усвідомити своє минуле, теперішнє і майбутнє.

Не менш цікавою постане в журналі проблема теопатології, якій відводиться автором детальний аналіз.

Традиційно разом з нами у цьому номері Ви зможете з нами осмислювати сутність людини, подорожувати Ямайкою, ознайомитись з оглядом цікавої літератури.

Моя щира подяка усім авторам, що прийняли участь в написанні номеру. Подяка нашому новому коректору Іринці Левицькій, а також усьому нашому колективу. Також хочу відзначити допомогу нашого нового заступника головного редактора Юлію Новак.

Особлива подяка нашому дизайнеру Іванні Распоповій, яка і в ночі і вдень працює над обличчям нашого журналу!

Друзі, читайте Апейрон+ !

Ми завжди щиро вдячні за Вашу підтримку! Нехай допомагає Вам Бог завжди  у Вашому житті!

У цьому номері допущенна одна помилка. Рубрика феноменологія, це насправді рубрика Екзистенційні погляди. У наступному номері буде Феноменологія.

З повагою,

Євгеній Распопов, головний редактор

та весь редакційний колектив “Апейрон+”

Для того, щоб скачати натисніть  на скачать

Також ви маєте змогу почитати журнал Апейрон + в онлайні