Енергетичні вампіри – це люди, які харчуються енергетикою оточуючих. Найчастіше такі люди провокують конфлікти в громадських місцях, щоб викликати негативні емоції, які і є їжею для них. Але іноді енергетичному вампіру достатньо всього лише поговорити з людиною, щоб забрати у нього частину життєвих сил. Енергетичний вампір може бути серед робочого колективу, компанії друзів або навіть рідних. Саме тому дуже важливо мати на собі захист від енергетичного вампіра. Адже постійний контакт з такою людиною призводить до погіршення самопочуття, і якщо даний контакт триває, то в результаті людина може серйозно захворіти.

Обчислити енергетичного вампіра буває досить легко, якщо відбувається постійний контакт з цією людиною. Після спілкування з ним люди відчувають себе розбитими і спустошеними, якщо навіть відбувся короткий побутовий діалог без негативних емоцій. Якщо людина постійно відчуває подібний стан після спілкування зі своїм колегою або знайомим, це означає, що людина є енергетичним вампіром і краде енергію у свого співрозмовника. Кращий засіб в цьому випадку – припинити або мінімізувати спілкування з даною людиною. Але якщо його все ж не уникнути, слід звернутися до методів захисту від енергетичних вампірів.

Найкращим засобом проти крадіжки своєї енергетики є зміцнення власного біополя. Чим енергетика самої людини сильніше, тим складніше енергетичному вампіру пробити його біополе. Це означає, що людина з сильною енергетикою не може стати жертвою вампіра. Але, незважаючи на це, навіть найсильніша енергетика простої людини є вразливою до вампіра, який вміє керувати своєю енергетикою і займається різними енергетичними практиками.

У цьому випадку людині може допомогти тільки контроль над собою і своїми емоціями. Як відомо, на біополе впливає не тільки фізичний, а й емоційний стан людини. Саме тому, якщо людина дасть волю негативним емоціям, вона зможе стати жертвою вампіра. В цьому випадку необхідно взяти думки і почуття під контроль, намагаючись налагодити свій настрій.

Якщо людина відчуває, що при нормальному ході обставин йому стає сумно або тривожно, це означає, що перша атака вампіра вже відбулася. В цьому випадку необхідно якомога швидше відновити позитивний настрій усіма можливими способами, інакше людина в такому стані є легкою жертвою для вампіра.

Іван Гудзенко