Способів таких медитацій існує досить велика кількість, але для простої людини найбільш зрозумілим чином тут є використання чогось на кшталт зовнішньої перешкоди або будь-якої оболонки, яка розташовується з усіх боків від тіла. Метод простий, нічого особливого винаходити тут не потрібно, ви можете уявляти собі захисний скафандр, обладунки або просто кулю, яка поширюється в усі сторони від вас. Потрібно зрозуміти, що коли ви медитуєте на захисну енергію, то потрібно володіти позитивною мотивацією і мати деяку моральну чистоту.

Справа в тому, що в залежності від цього, зовнішні впливи можуть змінюватися, наприклад, ви могли нерідко бачити енергетику від людей, які займаються досить грубою діяльністю і заподіюють страждання іншим. Таке можна відчути від будь-яких працівників правоохоронних органів або деяких інших людей, які пов’язані з негативними емоціями і заподіянням страждань іншим живим істотам.

Людина, яка займається бойовими мистецтвами, досить часто поширює поблизу від себе своєрідну захисну енергетику, має на меті завдати страждання іншому. Щось подібне ви можете і самі відчувати. Але потрібно зрозуміти, що практично завжди тут ми спостерігаємо саме подобу захисної сфери, яка поширюється на всі боки у людини. Але ця сфера може мати трохи різні доповнення, відповідно, для того, щоб нікому не шкодити і мати захист, краще орієнтуватися на образи чогось поглинає або очікує зовнішнього впливу, а не того, що нападає або шкодить іншому.

Ви можете уявити, як поблизу від вас поширюються негативні думки, слова, емоції, задуми, почуття, і все інше просто в’яне і з часом розчиняється, точно так же можете медитувати і світіння, в якому згорають будь-які негативні фактори.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.