Способів таких медитацій існує досить велика кількість, але для простої людини найбільш зрозумілим чином тут є використання чогось на кшталт зовнішньої перешкоди або будь-якої оболонки, яка розташовується з усіх боків від тіла. Метод простий, нічого особливого винаходити тут не потрібно, ви можете уявляти собі захисний скафандр, обладунки або просто кулю, яка поширюється в усі сторони від вас. Потрібно зрозуміти, що коли ви медитуєте на захисну енергію, то потрібно володіти позитивною мотивацією і мати деяку моральну чистоту.

Справа в тому, що в залежності від цього, зовнішні впливи можуть змінюватися, наприклад, ви могли нерідко бачити енергетику від людей, які займаються досить грубою діяльністю і заподіюють страждання іншим. Таке можна відчути від будь-яких працівників правоохоронних органів або деяких інших людей, які пов’язані з негативними емоціями і заподіянням страждань іншим живим істотам.

Як медитувати на енергетичний захист?

Людина, яка займається бойовими мистецтвами, досить часто поширює поблизу від себе своєрідну захисну енергетику, має на меті завдати страждання іншому. Щось подібне ви можете і самі відчувати. Але потрібно зрозуміти, що практично завжди тут ми спостерігаємо саме подобу захисної сфери, яка поширюється на всі боки у людини. Але ця сфера може мати трохи різні доповнення, відповідно, для того, щоб нікому не шкодити і мати захист, краще орієнтуватися на образи чогось поглинає або очікує зовнішнього впливу, а не того, що нападає або шкодить іншому.

Ви можете уявити, як поблизу від вас поширюються негативні думки, слова, емоції, задуми, почуття, і все інше просто в’яне і з часом розчиняється, точно так же можете медитувати і світіння, в якому згорають будь-які негативні фактори.

Іван Гудзенко