Останнім часом все більше виникає у світі проблема зайвої ваги, і сотні представників різних країн дедалі активніше починають шукати можливість знайти нормальні можливості для підтримки ідеальної форми тіла. Нерідко для зовнішньої краси саме вибирають йогу – і люди починають забувати, що насправді це не просто заняття.

 Це найдавніше мистецтво Тибету.

Йога просто вражаюче корисна не тому, що вона призводить до нормального стану організму. Справа в тому, що вона змінює стан тіла та розуму. Йога взагалі стає можливістю для виховання спокою та терпіння. Навіть заняття без медитацій все одно позначаються на стані тіла.

Тому що йога у своїй системі звертає увагу людини на стан розуму, що характеризується терпінням та самоконтролем. У результаті люди починають інакше дивитись на харчування, від чого зменшується проблема переїдання.

Проблема з усіма іншими заняттями в тому, що вони допомагають тілу привести себе в порядок. Найпростіші заняття забезпечують розвиток мускулатури, але не більше. Доводиться звертати величезну кількість уваги і на контроль відсутності шкідливих звичок, і на нормалізацію харчування і таке інше.

Заняття йогою – зовсім інша справа. Вони допомагають змінити погляд на світ, зменшити кількість стресів, що переживають

Під час заняття люди починають розуміти основи самоконтролю, що допомагають дотримуватись дієти та відмовлятися від шкідливих звичок, не переживаючи через це і навіть не страждаючи.

Стреси, невротичні стани та все інше поступово відходять на другий план, люди стають спокійнішими і так далі. Йога вважається чудовим способом відмовитися від шкідливих звичок, у тому числі й у харчуванні.

Таке роблять у результаті майже всі люди, що практикують йогу, причому без насильства над організмом. Організм стає здоровішим — через відсутність шкідливих звичок, та й від відсутності хвилювань. Ось тільки варто займатись у професіонала.

Заняття просто в будинку рідко допомагають поставитися інакше до думки про йогу та заняття. А її не варто намагатися сприймати як звичайне тренування — і тільки тоді ви зможете отримати бажаний разючий ефект від цього заняття.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.