Сьогодні про свідомість говорять абсолютно всі. Але що це таке? Як правило, усвідомлена людина аналізує власні переживання та реакції на ті чи інші події фокусується у моменті тут і зараз, а не занурюється у своє минуле чи не мріє про майбутнє. Щоб стати свідомим, індивіду потрібно медитувати. Але, на жаль, багато людей роблять не правильно практикують медитацію.

Що ж слід знати про медитацію?

Тільки у спокійному стані людина може медитувати

Насправді саме медитація часом допомагає людині знайти гармонію. Якщо індивід зауважує, що його думки сплутані, отже, він звертає на це увагу і концентрується на своїх діях. А отже, поводиться свідомо.

Медитація дозволяє людині розслабитися, тому якщо у індивіда це не виходить, значить, він щось робить не так

Розслаблення при медитації – це лише її побічний ефект, але не результат. Усвідомлена медитація допомагає людині покращити концентрацію, опрацювати емоції та думки, позбутися фізичних затискачів та прожити ті ситуації та події, які індивід не може відпустити.

Медитація — це довго

Людина може присвячувати медитації стільки часу, скільки вона захоче. Це може бути як 5 хвилин, і півгодини. Нетривала медитація займає часу стільки ж, скільки людина витрачає на перевірку всіх своїх соцмереж.

Людині не потрібна регулярна медитація, щоб відчути свою свідомість

Це не так. Тільки регулярна практика допоможе людині познайомитися з усіма перевагами свідомості. Якби людина займалася спортом лише один раз на місяць, навряд чи вона досягла б тих же результатів, якби приходила до спортивної зали кілька разів на тиждень.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.