Відповідаючи на найпоширеніші питання тих, хто хоче облаштувати, або оновити зовнішній вигляд автов’їзду на приватній території розглянемо які існують варіанти створення воріт своїми руками.

Для створення відкатні воріт своїми руками можуть бути використані:

Готові комплекти конструкцій.

uYVvg89dJYgyWZmw3u6JjBOS792zDWjdARTc_ug60H2FVzcnhdpvnmn6qiAZPcTJHNS8MaQeU4KniTQ9lkmeXJuCub82Cr6ZcGW3efFnYkRRBNHghMEEvQdcfbXPgYHrqWF2jy57

В інтернеті їх можна знайти за пошуковим запитом «комплект звари сам (КЗС)». Коротко охарактеризуємо даний варіант. КЗС є комплект для самостійного виробництва воріт відкатного типу в який входять наступні металеві компоненти:

  • Т-профіль. Про нього детальніше поговоримо нижче. Так як цей елемент може бути придбаний взагалі окремо від всього комплекту.
  • Схема (креслення), з якої повністю зрозуміло, що до чого приварювати. У більшості випадків вона розписана реально детально, що дозволяє без проблем правильно зварити і встановити всі складові майбутніх воріт.
  • Напрямна рейка. Її ще називають направляючим профілем. Вона служить для спрямування ходу воріт.
  • Додаткові фурнітурні елементи: роликові опори (каретки), верхня напрямна з роликовою кареткою і роликами, уловлювачі воріт, заглушки (виконують функцію захисту рейки від попадання сміття, вологи, забруднень), кінцевий ролик.

У комплекті деяких КЗС також йде автоматична система управління воротами. Але ціна такого комплекту на порядок вище ніж того, що не укомплектований автоматикою. Що цілком логічно. Дуже зручно і вигідно купувати готові КЗС з точки зору економії часу на установку, економії грошей на оренду низки електроінструментів, економії нервів і сил.

Зверніть увагу, що обшивний матеріал та замок — не входять ні в один із існуючих комплектів КЗС. Їх необхідно купувати окремо.

Окремі готові елементи.

qIwojBp_mhDV2dIjD99e1-DnlW12frm1A2FZcnbhSMAm61qVZ0YxWltclqjh7i85Rf4xJmMQuuAWsrErwl9Ixz-XZlFszvtz63AP7Dexov6Xv4YV6anU3CAnvQBAPxogRvjf9KBU

Як правило, ті хто налаштований виготовити ворота своїми руками, віддають перевагу використанню Т-профілю, як основного готового елементу з якого можна зробити каркас воріт. Що собою представляє Т-профіль? Це труба, що складається з двох труб різного розміру (60*40 і 30*20), які прокатують в єдину. У результаті такої прокатки труби нагадують одну цілісну Т подібну фігуру. Основні характеристики Т-профілю наступні: відсутність зварювальних швів, що гарантує уникнення, у майбутньому, корозійних місць на каркасі, максимальна міцність, простота монтажу, відсутність не витрачених відрізків.

Окремі елементи, які доведеться самостійно прорахувати, привезти, зварити, встановити. А саме:

  • труби прямокутної форми розміром мінімум 60мм. на 40мм. в кількості, що дорівнює площі майбутнього каркаса воріт.
  • Труби прямокутної форми розміром 40мм. на 20 мм. Вони підуть на створення внутрішнього посилення каркаса.
  • Обшивний матеріал.
  • Лакофарбове покриття, для обробки всіх металевих частин конструкції.
  • Фурнітурні елементи.
  • Автоматику (якщо є бажання автоматизувати хід ствірки і управляти нею за допомогою пульта управління).

kUa8e10RmQHgkMyYqmbWG99QXtQoCZBEjD06ApbuxbIrAx6RAmKvBK92yPUdpYqWww4d9RhnoR2BtsdO_PSmsYKe2UFTB-vQS5CECgSAZJzf5uU7LHQfF4g8XYE2U_S762tAPwJC

В якості заключного слова

Створення воріт своїми руками однозначно справа не одного дня, і вимагає фінансових вкладень. Будь-яка помилка в розрахунках, установці, може призвести до функціональної непридатності конструкції (матиме перекоси, погано відкриватиметься/закриватиметься і т.д.). З цієї причини, як то кажуть, важливо сто раз все відміряти, потім відрізати. Або все ж віддати перевагу готовим варіантам, які можна придбати в спеціалізованих інтернет-магазинах України.

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.