Іноді у спілкуванні людей все добре, але вони однаково відчувають, що не залишаться один з одним надовго. Можливо, кохані живуть уже як сусіди чи поглядають на інших людей, намагаючись знайти собі нову пару. Вони можуть поважати другу половинку, але не бажають бути разом з нею. Як зрозуміти, що стосунки приречені на провал?

Партнер не хоче задовольняти потреби іншого

Його цікавить лише власний добробут. Він не збирається виходити із зони комфорту та робити те, що йому не подобається. У конфлікті з таким індивідом неможливо знайти компроміс, оскільки хоче, щоб добре було тільки йому. У жодному разі не можна тягнути на собі такі стосунки, вірячи в те, що партнер колись зміниться.

Індивіду байдуже, які проблеми є у його другої половинки

У парі люди не вміють діяти спільно і тому вирішують усі свої труднощі поодинці. Але якщо у відносинах немає жодної підтримки і в ній індивіди тримаються відокремлено, то, можливо, їм варто розлучитися вже зараз, адже немає жодної різниці, разом вони чи ні, якщо вони не можуть підставити один одному у своє плече і опинитися поряд у потрібний час .

«Зустрінемось, як буде час»

Така фраза повинна насторожити людину, адже якщо для неї не звільняють навіть кілька вільних хвилин і змушують її постійно чекати на щось, то її просто використовують. У відносинах люди повинні хотіти проводити час разом, бачити один одного якнайчастіше. Ніхто не каже, що партнери повинні бути поруч 24/7, але якщо одна людина постійно чекає на іншу, а та не намагається скасувати свої справи заради коханого, то навряд чи в таких відносинах можна говорити про якусь щирість.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Іслам

Аліди. Хто такі аліди?

Аліди — ісламська община, що походить від четвертого мусульманського праведного халіфа Алі (правління 656–661). Вони ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.