Іноді, зустрівши на своєму шляху «прекрасного принца», жінка може пізніше закохатися в нього і планувати з ним серйозні стосунки. Ну що, якщо чоловікові все це не потрібне, і він хоче простого спілкування? Які ж фрази він використовуватиме?

«Я зараз занурений у роботу»

Або чоловік може розповісти про інші справи, які займають весь його час, тому він не може приділяти увагу ще й жінці.

Особливо не варто попадатися на цю вудку, якби вона справді цікавила чоловіка, він зміг би організувати свій день так, щоб у ньому залишався час на побачення, приємні прогулянки та розмови зі своєю супутницею.

«Не хочу робити тобі боляче»

Чоловік може вдавати, що він гірший партнер, і перебувати з ним у відносинах абсолютно неможливо. Але насправді він просто ніколи не розглядав жінку як свою супутницю життя, і тому не готовий намагатися заради того, щоб зробити її щасливою. Доросла людина ніколи не використовуватиме таку відмовку. Він прямо скаже, що нічого не відчуває до подруги, щоб дати їй зрозуміти, що вона не має шансу.

«Можливо, у майбутньому буде слушний час»

Так чоловік тримає жінку поруч із собою, але не дає їй чіткої відповіді, а лише надію, яка й змушує її мріяти про свого коханого. Але це підла поведінка. Жодна чесна людина не гратиме почуттями іншого, розуміючи, що насправді ніколи не подарує їй своє серце. Якщо у чоловіка не вистачає сміливості сказати жінці, що вона йому не потрібна, то така людина нічого не варта і навіть добре, що у жінці не вдалося побудувати з нею стосунки.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.