При виборі навчального закладу для дитини вкрай потрібно враховувати не тільки позитивні чи негативні відгуки, але й репутацію школи. Важливим моментом є напрям школи в освітніх дисциплінах, рівень професіоналізму викладачів. Часто має значення і наявність додаткових творчих гуртків, художніх об’єднань та спрямування у вивченні сучасних інформаційних технологій. Більшість батьків надає перевагу школам, в яких працює штатний психолог та створені усі комфортні умови. Але як знати напевно, чи отримує ваша дитина достатній рівень знань в вибраній вами школі? Розглянемо ТОП приватних шкіл Броварів.

60e44bbba0a60.jpg

Рейтинг за 2021 рік

Приватні навчальні заклади користуються великою популярністю останнім часом. Приватна школа – давно не розкіш, а звичайна необхідність. Все тому, що приватні заклади надають більш поглиблений рівень знань з шкільних предметів. В нашій статі представлений рейтинг найкращих шкіл у Броварах. Він допоможе вам обрати  кращий  освітній заклад та зробити  правильний вибір.

  1. Ліцей «Перспективи». Надає своїм учням високий рівень знань, поглиблено вивчається іноземна мова та математика. На базі школи безкоштовно готують до ЗНО. Діють творчі гуртки, в яких кураторами є професійні та відомі дизайнери, актори театру та викладачі. Це перший у Броварах НЗ, який навчає за новим форматом «Вчитель – це репетитор» та «Міні-класи» по 7-8 учнів. За відгуками батьків, має рейтинг: 5 балів.
  2. Гімназія «Фортуна». Є закладом середньої загальної освіти. Працює з 2001 року. На даний момент є приватним. Має добрі відгуки, працюють професійні педагоги. Це найперша приватна школа у Броварах. Серед плюсів: розташування та історія закладу. На території діють гуртки та секції. За Google відгуками, має рейтинг: 3,6 балів.
  3. Навчальний центр «UNIC School». Альтернативна приватна школа. Надає початкову та середню освіту своїм учням. Приділяють увагу виробленню комунікації у дітей з соціумом. Діє дошкільна підготовка для наймолодших. Має 7 цікавих студій для позакласних занять. Має вигідне розташування. За відгуками, має рейтинг: 5 балів.
  4. Еко-школа «7 Fields». Приватний навчальний центр, володіє власним літнім табором. Здійснює безкоштовну доставку дітей до школи шкільним автобусом. Привчає своїх учнів любити та поважати навколишнє середовище, робить уклін на поглиблене вивчення англійської. Особливе місце  заклад відводить харчуванню дітей. Меню складають професійні дієтологи, ото ж діти, харчуються тільки якісними продуктами. Мають рейтинг: 5 балів.
  5. Альтернативна школа сімейного типу «Kids Hub». Самі вони називають себе сімейним простором. Привчають школярів до трьох важливих цінностей:  свобода, відповідальність і любов. Навчають дітей усім необхідним базовим предметам, надають рівень інноваційної освіти.  Також мають в розпорядженні літній табір. Це перша трьох компонента школа: школа, курси та літній табір. Цікавий формат, який має оцінку: 5 балів.

Ото ж, якщо ви розумієте що звичайна загальноосвітня школа не відповідає вашим критеріям, час її змінювати. Добре, що у Броварах вже зараз є такий вибір приватних НЗ, а відвозити дитину до Києва стає з кожним роком все менш актуально.

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
3
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Історія

Фернандові війни

Фернандові війни характеризувались суперечкою за трон Кастилії між Фернандо I Португальським і Енріке II Кастильським ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.