Особливості організації дитячого простору відповідно до філософії Фен-шуй. Де розташувати кімнату, як облаштувати спальне місце, зону навчання і відпочинку, ігрову зону

Дитяча кімната по Фен-шуй

Дитяча кімната — це окремий світ всередині загального простору будинку, або квартири. І все в цьому світі підпорядковане інтересам його маленького господаря, або господині. Завдання дорослого, облаштувати цей світ так, що б малюк відчував себе в ньому, затишно, комфортно і захищено. Що б навколишні предмети сприяли гармонійному розвитку дитини.
Стародавня китайська філософія Фен-шуй вчить, як правильно і гармонійно облаштувати навколишній простір, з урахуванням впливу природних енергій нашої планети. Дитячу кімнату, також можна облаштувати з урахуванням принципів вчення Фен-шуй.

Для того, щоб у дитячій кімнаті завжди була позитивна енергетика і спокійна духовна обстановка важливо купити православну ікону. Ікону можна обрати середнього розміру наприклад з зображенням святого Миколая. Діти дуже люблять цього православного святого.

Почнемо з вибору кімнати для дитини

Це повинна бути світла, простора. по можливості, в східній частині будинку, або квартири, кімната. Ще одна умова: для дитячої краще підійде кімната, яка знаходиться не далеко від головного входу в житло, вважається, що саме тут переважає активна енергія ЯН, яка так потрібна зростаючому організму дитини. Але ні в якому разі не на проти вхідних дверей, енергія дітей буде йти назовні і дитина буде погано розвиватися. Добре, якщо дитяча, буде розташовуватися, через стіну від батьківської, в таких умовах малюк, буде відчувати себе захищеним і одночасно не позбавлений особистої свободи.

Спальне місце

Згідно цього вчення, сучасні двоярусні ліжка не підходять, тому що сплячий на нижньому ярусі буде відчувати тиск, або свого роду, замкнутість простору, той, хто спить на другому ярусі не буде прив’язаний до землі і символічно буде відчувати почуття підвішеності в повітрі. Не підходить і ліжко на колесах. Спальне місце – це, місце де дитина повинна повністю розслабитися, відпочити і набратися нових сил, а для цього ліжко повинно бути надійним, зручним і бажано дерев’яним. Не потрібно захаращувати простір під ліжком (не варто там зберігати коробки з іграшками), над ліжком (полиці, важкі люстри, підвісні шафи краще прибрати), на стінах біля ліжка не повинно бути дзеркал. Все це буде заважати правильній циркуляції енергій.

Робоче місце для дитини Північно-східна частина кімнати, відповідає за знання дитини, з цього і робоче місце краще розташувати саме в цій частині дитячої. Стіл потрібно розташувати так, щоб дитина могла бачити вхідні двері в кімнату, однак, не навпроти дверей. Попереду відкритий простір, а за спиною повинна бути стіна.

Ігрова зона

Ігрову зону краще розташувати в південно-західній частині кімнати або в центрі. Добре якщо ця зона знаходиться недалеко від дверей, перед спальним і навчальним місцем, у дитини це асоціюється із задоволенням, розслабленням і щастям, він заспокоюється і відчуває себе захищеним.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
2
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.