В наш час існує сила-силенна релігійних течій. Одначе існують такі культи, що межують із абсурдом. Спочатку групою розглянемо три так звані «урологічні» культи, де насправді вірять у свій зв’язок із інопланетянами.

1.Вселенські Люди (Vesmírní lidé sil světla, чеська) – містичний рух в Чехії. Згідно слів, засновника течії – Іво Бенди (Ivo Benda), він був у телепатичному зв’язку із позаземними цивілізаціями починаючи із 1997 року. Самі ж Вселенські Люди є духовними істотами вищої свідомості, вони спостерігають за Землею і мають забрати своїх послідовників у інший вимір на своєму галактичному флотові. Серед них Аштар Шеран, Птааг і навіть Христос. Також ці істоти протистоять рептилоїдам, що бажають захопити нашу планету. Прихильники культу активно виступають проти поширення інформаційних технологій, зокрема стверджують, що через чипізацію (таємне введення мікрочипів у людей) нас поневолить попередня «раса» інопланетян. Хоча з іншої сторони, вони проповідують любов та позитив.

2.Нація Нуваубіан (Nuwaubian Nation). Засновник – Дуайт Йорк (Dwight York) – був главою чорношкірої мусульманської групи з 1967 року у місті Нью-Йорк. Та починаючи із 1980-х років відмовився від ісламу на користь неоязичної релігії Кеметизм, що основується на віруваннях древніх єгиптян. В 1991 році він свою групу перевіз із Нью-Йорку до міста Ітон, штат Джорджія. В 2004 році засновник був засуджений довічно за розтління малолітніх, рекет та фінансові махінації.

Серед іншого вірять у НЛО, побудували храм у формі єгипетських пірамід та признають абсолютно абсурдні речі. Серед останніх, їм приписують такі твердження:

 • людина – продукт експериментів марсіян;
 • спочатку існували тільки жінки, які за допомогою генної інженерії, створили чоловіків;
 • через падіння метеорита змінилась земна вісь, а відповідно серце у людини змістилось у ліво, а також появились лівши та правши;
 • видатний фізик та винахідник – Нікола Тесла прилетів із Венери;
 • абортовані зародки живуть групами у каналізації;
 • викинуту плаценту Сатана використовує для створення клону дитини.

Американська правозахисна організація Південний центр правового захисту бідноти визнав їх організацією чорних расистів.

3.Товариство Аетеріус, або Ефірійське товариство (Aetherius Society). Засноване австралійським йогом Джорджем Кінгом у 1955 році. Девіз співтовариства: «Самовіддане служіння – це коштовність в камені досягнення». Якщо вірити словам засновника, він сам був декілька раз викрадений інопланетянами починаючи із 1953 року. Серед іншого, течія включає у себе елементи християнства, буддизму та індуїзму. Наприклад, космічними майстрами (просвітлені інопланетяни) признані наступні релігійні діячі : Ісус, Будда, Шрі Патанджалі[1], Шрі Крішна, Конфуцій і Лао Дзи (засновник даосизму). І, звісно, йога займає почесне місце у віруванні Аетеріус.

Тема психотропних речовин не обійшла і релігію.

4.Храм істинного внутрішнього світла – церква у Манхетені, Нью-Йорк. Головним постулатом їх є те, що наркотики (ентеогени, дипропілтриптамін, маріхуана, лсд, мескалін, псилоцибін, діметилтриптамін) є істиною плоттю Бога. Також вони стверджують, що всі релігійні течії були створенні при допомозі галюцигеного досвіду. Мають свій аналог євхаристії – а саме прийняття дипропілтриптаміна. Останнє є частково правдою, адже наркотичні речовини використовувалися ще шаманами первіснообщинного ладу. Треба зауважити, що така організація не єдина у своєму роді.

В Тихому Океані цивілізованих людей здивує не лише культ Карго[2]. Не менш чудернацьким є 5.культ принца Філіпа – чоловіка королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Рік заснування культу невідомий, але найбільш імовірно у 1950-роках. У 1974 році, коли королівська пара нанесла офіційний візит, то дане вірування тільки посилилося. Можливо причиною останнього послужила зустріч Філіпа із лідерами вірування, що також супроводжувалася обміном подарунків.

Плем’я яохнанен (yaohnanen) проживає на острові Танна, що входить у склад острівної держави Вануату. Жителі даного племені, вірять, що принц Філіп є божественною сутністю, а саме блідолицим сином духа гори. Відповідно до їх прадавніх переказів, син поїхав у далеку подорож, де одружився, але незабаром має вернутися додому. Правдоподібним поясненням такого культу, може бути наступне : жителі племені, побачивши, як офіційна влада із пошаною зустрічає королівську пару, просто пов’язали із своїми віруваннями, де і прийняли Філіпа за божество.

У японців є теж свій дивний культ –

6.Хвиля Пана, або Пана Уєйв (Pana Wave). Була започаткована у 1977 році і базуються в районі Токіо – Сібуї. Існує версія, щодо її заснувала проста японська вчителька, що дуже негативно відносилася до сучасної техніки, а особливо до електромагнітного випромінювання. Поєднують елементи, як нью-ейджу, так і буддизму із християнством. Унікальною особливістю даної течії є ненависть до електромагнітних випромінювань. Останні вині, на їх думку, у наступному : порушенні природних умов, тому числі змін клімату; є методом знищення людства та породжує інші світові лиха. Відповідно до цього, є два шляхи вирішення проблеми. По-перше : самим вкриватися просторими білими халатами, а машини, будинки і навіть вулиці покрити білими простирадлами. По-друге: переселятися у сільську місцевість Японії, яка вільна від електромагнітного забруднення. Стали відомими у 2003 році, коли хотіли схопити арктичного тюленя, що заплив у річку Токіо. Причиною такої поведінки, стала їх віра у те, що саме електромагнітні хвилі змусили тварину зробити таке плавання, і це є ознакою Кінця Світу. А отже тюленя треба по швидше вернути у Арктику, щоби відвернути Апокаліпсис.

Не відстає від усього світу і Росія із неоязичницьким культом –

7.Бажовський рух (бажовство, бажовцы). Засновнував її Володимир Соболєв, що у 1992 році оформив організацію «Уральский духовно-этический центр «Бажовская Академия сокровенных знаний Урала». Виникли внаслідок відгалуження від містичної школи реріховців. Свою назву вони мають від Павла Бажова, чий збірник казок «Малахитова шкатулка» бажовці трактують буквально і вважають Євангелієм від Уралу. Основна їх маса знаходиться в тому ж уральському регіоні, а саме у містах Челябінськ та Єкатеринбург. В 2000 році пішли на спад, але одначе із 2004 року стали знову активними.

Урал, як місце стику Азії та Європи в них набуває містичної ролі. Світова історія розгортається як боротьба між Логосом та Люцифером, який колись володів Землею. Після Страшного Суду на Землі особливе місце буде у Росії з її новими  духовними центрами – Аркаїмом та Дівеєвом. Також проводять телепатичний зв’язок за допомогою шаманізму.

Серед їх дивностей можна знайти наступне :

 • таємничою покровителькою Уралу є господиня Мідної Гори, якій і поклоняються;
 • існує також культ підкорювача Сибіру – Єрмака, який був втіленням одного із Світлих Деміургів;
 • вшанування містичного Леніна, як і у Реріха;
 • Велика Вітчизняна Війна була сакральним ритуалом боротьби із Люцифером;
 • політ американців на Місяць спричинив зараження Землі астральними мікроорганізмами.

Дмитрук Андрій

    Джерела :

lurkmore.to – Вселенные люди;

en.wikipedia.org –  Nuwaubian Nation;

aetherius.org.ru;

ru.knowledgr.com – Храм Истинного Внутреннего Света;

infoniac.ru - Самые странные религии мира;

lifeglobe.net – Волна Пана;

disgustingmen.com - Во что верят культисты: 8 самых безумных религий.

[1] Патанджалі – засновник філософсько-релігійної школи Йога в ІІ ст. до н.е. в Індії.

[2] Культ Карго, або культ Дарів небесних, вірить, що західні товари, що достаються літаками, створені духами предків. Але білі люди нечесним шляхом заволоділи цими речами.