icon_shevchenkoПрес-реліз

Українська Душевна спільнота з нагоди 200-річчя святого мудреця та поета Тараса Григоровича Шевченка провела обряд воскресіння його душі.

Воскреслий Тарас Шевченко написав вірш під назвою «Істина», в якому благословляє людей весь світ обняти безкрайньою душею. Твір містить численні відсилки до прижиттєвої творчості Кобзаря, серед яких і порівняння людської душі з безкрайнім небом. Вірш «Істина» оприлюднено у Храмі Божественного Одкровення (http://temple.org.ua/) поряд з іконою поета та опубліковано в релігійному бюлетені «Ідеаліст».Віруючі в найвищу цінність людини вважають, що кожна душа є святою і кожну людину можна воскресити після смерті у душевній спільноті живих людей. Щоб воскресити людські душі, віруючі пригадують їх і спілкуються з ними з допомогою Божою, священною силою віри, творчої думки, пам’яті та досконалої фантазії. Також у обрядах воскресіння використовуються ікони – зображення обличчя суверенної особистості з німбом у формі кола, символу людини в центрі всесвіту.

Shevchenko

 Українська Душевна спільнота є релігійною громадою сповідуючих віру в найвищу цінність людини і у своїй діяльності продовжує багатовікову традицію людської віри в себе, вірності собі та володіння собою.

Детальніша інформація за адресою: http://temple.org.ua/509

Контактна особа: Хранитель віри УДС Юрій Шеляженко, (097) 317-93-26.