Релігії Старих богів поклоняються багато людей на Півночі і трохи людей, які проживають на півдні Вестероса. У Старих Богів люди вірили ще до того часу, коли прийшли Андали і відкрили людству віру в Сімох. Ці релігії мирно існують разом близько кількох тисяч років. Однак є затяті прихильники, які час від часу починають ворогувати.

Колись ця віра була релігією дітей лісу. «Діти Лісу» – попередники людей. До того, часу, як виникло людство, цей незвичайний нелюдський народ проживав в Весторосі. Вони проживали під час Століття Зорі. Ними були вирізані на деревах особи, які в подальшому стануть місцем поклоніння. Діти Ліси змогли впоратися з нападами перших людей і надалі вони прийшли до мирного співіснування. Діти проживали в лісах і в подальшому перші люди перейняли до себе цю релігію.

Після зникнення дітей лісу люди не перестали вірити в Старих Богів. Однак це було до пришестя Андалів, які в майбутньому знищили дітей лісу  і назвали їх релігію мерзенної в порівнянні з вірою в Сімох.

Перші люди змогли впоратися з Андалами і зберегти віру в Старих Богів. Тільки завдяки їм релігія змогла зберегтися. Після того, як релігійні війни збереглися, які протягом кількох століть протікали, змогли прийти до мирного співіснування.

Навіть незважаючи на те, що ця релігія не є структурованою, але базові цінності в ній також існують. У цій релігії немає місця  позашлюбному народженню дітей та інцесту. Прихильники не мають якихось священних текстів, церемонією або ієрархій.

Іван Гудзенко