Йога нідра практикує стан між сном і неспанням, вона відкриває суть звичного, стереотипи ущемляють вашу внутрішню природу відступають перед цією практикою.

При розслабленні відкривається підсвідомість, а також приховані резерви, що сприяє лікуванню тих хвороб, страхів або комплексів, які вкоренилися в розумі свідомому. Практика нідри якраз підпорядковує підсвідомість.  Ця тантрична практика, не примушує розлучатися зі звичками, тому що це тільки посилює дискомфорт. Йога підійде для вразливих людей, оскільки не примушує до надмірної концентрації і не шкодить психічному здоров’ю.

Можна усунути недоліки іншим способом: наблизиться до них через підсвідомість.

Люди звикли чіплятися за почуття і інтелект, і надмірну критичність. Однак, саме підсвідомість джерело всього. При практиці нідри концентрація не важлива, важливо саме розслаблення. Саме тому, цей вид йоги рекомендують вагітним. Але важливо дотримуватися послідовності етапів.

Сприйнятливість більшості людей придавлена ​​повсякденним життям, що за допомогою йоги нідри повний спектр почуттів відкриється неофітові несподівано. Цей вид йоги підвищує чутливість до хороших явищ, позитивних дрібниць. Ті, хто займається йогою, відзначають що стали більш стресостійкими і спокійні в повсякденному житті.

Іван Гудзенко