У стародавні часи інтуїція людей була більш розвинена у людей, ніж в сучасному світі. В даний час нові технології і можливості дозволяють людині не переживати про своє здоров’я, їжу і дах над головою. У стародавні часи людям доводилося самостійно будувати своє життя так, щоб вижити в дикому світі, саме тому інтуїція була їх вірним помічником. Завдяки шостому відчуттю стародавні люди розуміли, як і де вистежувати видобуток, щоб отримати їжу і одяг, які трави слід використовувати для лікування різних хвороб і травм.

Згодом інтуїція людини стала втрачати свою міць, так як сучасні люди практично не мають потреби в своєму шостому почутті. Незважаючи на це, інтуїція є невід’ємною частиною кожної людини, її слід лише правильно розвивати і постійно тренувати. Незважаючи на те, що шосте чуття рідко є розвиненим у сучасної людини з народження, при тривалій практиці будь-хто може розвинути свою інтуїцію і багато в чому полегшити своє життя.

Внутрішній голос, який здатний допомогти людині в будь-якій справі або життєвої ситуації, є дуже хорошим помічником для будь-кого. Саме тому в даний час все більша кількість людей вдається до певних занять, щоб розвинути у себе цей навик.

Дуже важливо розуміти, що дуже часто інтуїція дає непрямі підказки для людини в тій чи іншій ситуації. Тому людині, яка хоче навчитися користуватися своїм шостим почуттям, слід навчитися бачити підказки в навколишньому світі. У кожної людини шосте чуття працює по-своєму, але однаково ефективно. Для когось потрібні відповіді на питання приходять у снах, хтось чує свій внутрішній голос в голові.

Деякі люди просто піддаються своїм відчуттям в тій чи іншій ситуації, і при цьому роблять правильний вибір. Ефективність підказок інтуїції залежить тільки від того, як саме сама людина розвине своє шосте відчуття. При цьому важливо розуміти, що тренування і поліпшення навички повинні бути регулярними. У цьому випадку людина завжди буде знаходити правильні виходи із ситуацій, і приймати правильні рішення завдяки своїй інтуїції.

Деякі люди вже з народження володіють високою інтуїцією, на цей навик впливає велика кількість чинників: в нумерології це дата народження і планета-покровитель. У зодіакальному гороскопі більш розвинену інтуїцію мають Риби і Скорпіони.

Іван Гудзенко