Новини        05 Вересня 2012        336         10 коментарів

Конкурс: Філософ сучасності.

filosof suchasnostiКонкурс – рейтинг Філософів та релігієзнавців це – перший український онлайн конкурс  та одночасно рейтинг філософів та релігієзнавців. Оскільки наша країна молода і спеціальності філософія та релігієзнавство існують як спеціальності, нам потрібно знати найкращих людей  цих галузей.

Не можна сказати,що філософія та релігієзнавство в нашій країні є дуже популярними науками,але вони є дуже потрібними,адже від них залежить головне це – духовність та істина,саме ці дві дисципліни досліджують ці поняття.

Конкурс є дуже простим,для участі в ньому не обов’язково бути студентом філософії чи релігієзнавства,достатньому бити любителем цих дисциплін.

Участь у конкурсі є абсолютно безкоштовною. Щоб участувати в конкурсі потрібно лише одна стаття чи роздум (можна ессе та вірш). Якщо у вас немає статті то не страшно подавайте тільки свою заявку (без статті знімається 50 балів).

Конкурс  буде проходити у кілька етапів:

 1. Перший етап це груповий. У ньому учасники будуть розбиті на кілька груп. У кожній групі буде по чотири учасники. З групи будуть виходити по два учасники у наступний етап.
 2. Для того щоб вийти у наступний етап потрібно набрати найбільшу кількість балів. Бали набираються через онлайн голосування. Вам буде потрібно поширювати на себе посилання,щоб люди за вас голосували. Ті хто наберуть  найбільшу кількість балів пройдуть далі.

Також люди,які професійно займаються філософією та релігієзнавством і мають публікації та книги можуть теж брати участь у конкурсі-рейтингу. Таким людям будуть нарахованні додаткові бали, і це спростить вихід до наступного раунду.

Щодо подарунків, то вони будуть дуже ціними та потрібними.

Ми чекаємо на Вас!

Заявки можна подавати до 5 жовтня 2012 року.

Надсилайте свої заявки нам на емейл: tureligious@gmail.com

Формат заявки:

 1. Ім”я, прізвище.
 2. Рід занять
 3. Улюблена філософська дисципліна
 4. Посилання на статті чи інші види робіт (якщо є)

Якщо Вас виникають проблеми та запитання щодо конкурсу – пишіть в технічну підтримку на сайті https://tureligious.com.ua/ , знайдіть значок offline помощь та натисніть. Напишіть свої питання та пропозиції. Ми дамо вам швидку відповідь на ваш емейл.

Будемо вдячні якщо Ви будете поширювати цю інформацію й радимо усім учасникам підписатись на оновлення нашого сайту, аби завжди бути в курсі останніх новин Філософії та Релігієзанвства.

З повагою Товариство Українських Філософів та Релігієзнавців.

Обговорення: 10 коментарів
 1. AK сказав:

  Ну що ж, сподіватимусь ан активну конкуренцію 😉
  Конкурс мусить бути цікавим, адеж в Україні, нажаль, подібних компетицій майже не проводиться…(

  Відповіcти
 2. Маклауд сказав:

  Вау, какие качественные критерии отбора – интернет голосование! Ну теперь точно только настоящие философы смогут пройти в финал.

  Відповіcти
  1. Діма сказав:

   Ну да на твій погляд, інітернет-голосування це фігня.. Бо ж найкращого філософа має вибирати жирний професор бо він авторетет. Знаш завжди є люди,які ніфіга не роблять,але хочут насрати іншим,то ти такий… ніфіга не робиш,а обсираєш зроби краще,тоді побачим.

   Відповіcти
   1. AK сказав:

    Насамперед, поважаймо одне одного!

    Варто розуміти, що у організації, яка функціонує виключно на волонтерських засадах не надто багато можливостей для залучення авторитетних осіб до подібних заходів.

    Вельми приємно, що в конкурсі приймають участь не лише студенти, та магістри, а й навіть школярі та викладачі, які вже мають певний статус, а такос громадські діячі, як Анатолій Войтко.

    Прекрасно зрозуміло, що голосуватимуть переважно не за них, але такі конкурси – можливість хоч якось проявити себе у своїй галузі, чого вельми бракує студентам та випускникам філософських спеціальностей!

    Відповіcти
   2. Akceptor сказав:

    Інтернет голосування це дійсно фігня, бо це виливається у вручення права судити масі, яка насправді не надто переймається проблемою.
    Я в конкурсі би участь взяв, але от ” поширювати на себе посилання,щоб люди за вас голосували” бажання не маю ніякого, бо вважаю це спамом. Втім, не перемога ж головне, народ

    Відповіcти
    1. molinski сказав:

     Хоча це вперше бачу конкурс, який відкрито таке підтримує 🙂
     Правда – одна з ключових сладових довіри. Бо такий спосіб все одно буде

     Відповіcти
    2. Богдан сказав:

     Звичайно конкурс не досконалий, але кожен може зробити свій. Доречі минулого року ми проводили конкурс Ейдос і будемо проводити цього року. Багато людей просило, щоб було тільки голосування бо їм не сподобалися результати журі, тому ми не можемо всім догодити… В січні місяці ми будемо проводити Конкурс Ейдос за новим форматом.
     Скільки б нас критикували б ми розуміємо, що завжди будут докори, тому дякуюємо за зауваження.

     Відповіcти
 3. Роман сказав:

  пробачте, але не зрозуміло, у чому сутність голосування, якщо я не можу прочитати роботи.
  тобто тут функціонує лише принцип непотизму, а оцінювання з точки зору глибини роботи – це не для нас?
  зрозуміло.

  Відповіcти
  1. Ігор сказав:

   Шановний, роботи опубліковані, уважно читайте. Неопубліковані лише ті роботи,які мають плагіат! З людей в яких є плагіат,будуть зняті 50 голосів.
   Також. цей конкурс несе не тільки науковий характер.але популяризування філософії в Україні
   Наша організація проводить щорічний науковий конкурс Ейдос!

   Відповіcти
 4. molinski сказав:

  Оптимально було б зробити голосування між конкурсантами. Тобто самі учасники оцінюють конкурентів. Так свого часу зробив журнал “Мистецькі грані” в себе на сайті.
  Більш менш нормальні результати вийшли.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Рубрики
Ми у Facebook