filosof suchasnostiКонкурс – рейтинг Філософів та релігієзнавців це – перший український онлайн конкурс  та одночасно рейтинг філософів та релігієзнавців. Оскільки наша країна молода і спеціальності філософія та релігієзнавство існують як спеціальності, нам потрібно знати найкращих людей  цих галузей.

Не можна сказати,що філософія та релігієзнавство в нашій країні є дуже популярними науками,але вони є дуже потрібними,адже від них залежить головне це – духовність та істина,саме ці дві дисципліни досліджують ці поняття.

Конкурс є дуже простим,для участі в ньому не обов’язково бути студентом філософії чи релігієзнавства,достатньому бити любителем цих дисциплін.

Участь у конкурсі є абсолютно безкоштовною. Щоб участувати в конкурсі потрібно лише одна стаття чи роздум (можна ессе та вірш). Якщо у вас немає статті то не страшно подавайте тільки свою заявку (без статті знімається 50 балів).

Конкурс  буде проходити у кілька етапів:

  1. Перший етап це груповий. У ньому учасники будуть розбиті на кілька груп. У кожній групі буде по чотири учасники. З групи будуть виходити по два учасники у наступний етап.
  2. Для того щоб вийти у наступний етап потрібно набрати найбільшу кількість балів. Бали набираються через онлайн голосування. Вам буде потрібно поширювати на себе посилання,щоб люди за вас голосували. Ті хто наберуть  найбільшу кількість балів пройдуть далі.

Також люди,які професійно займаються філософією та релігієзнавством і мають публікації та книги можуть теж брати участь у конкурсі-рейтингу. Таким людям будуть нарахованні додаткові бали, і це спростить вихід до наступного раунду.

Щодо подарунків, то вони будуть дуже ціними та потрібними.

Ми чекаємо на Вас!

Заявки можна подавати до 5 жовтня 2012 року.

Надсилайте свої заявки нам на емейл: tureligious@gmail.com

Формат заявки:

  1. Ім”я, прізвище.
  2. Рід занять
  3. Улюблена філософська дисципліна
  4. Посилання на статті чи інші види робіт (якщо є)

Якщо Вас виникають проблеми та запитання щодо конкурсу – пишіть в технічну підтримку на сайті https://tureligious.com.ua/ , знайдіть значок offline помощь та натисніть. Напишіть свої питання та пропозиції. Ми дамо вам швидку відповідь на ваш емейл.

Будемо вдячні якщо Ви будете поширювати цю інформацію й радимо усім учасникам підписатись на оновлення нашого сайту, аби завжди бути в курсі останніх новин Філософії та Релігієзанвства.

З повагою Товариство Українських Філософів та Релігієзнавців.