Чим більше розмірковую та все ж таки приходжу до  висновку, що наука цій державі не потрібна. Уявляю це перш за все як своєрідну циркову виставу з викривленими гримасами і голосами задоволеної ненаситної публіки  і оваціями аж до скону. Ви вмієте  вправно жонглювати картами і перебирати як наперсточник, закинувши на сміття історію, яка вам зовсім не потрібна. Облесливі пройдисвіти чим завинила перед вами Мати, коли діти не чують голосу совісті?

Невже ці розкішні та нікчемні дрантя важливіші за людську свободу, не чиюсь, а нашу. Що ж пробила ваша година, бо кольорові коні Апокаліпсису наближаються, і не далеко той кінець вашої безглуздості. Смійтесь і танцюйте під барабани, поклоняючись Вакху, упивайтесь безцінним нектаром тілесної похоті і насолоди, а тоді прокиньтесь од гріховного сну, бо реальність душить з неймовірною силою. Втікаєте від руки Феміди, але не знаєте куди?

Дамоклів меч уже давно висить над головами  безумців, скнар, введених в оману і сліпотою  окутих, ще не довго залишилось  і постинає, якщо не отямитесь. Одні і ті ж мантри через стільки років чуєш мій народе, поневолений орками із півночі і ще неповністю знищений. Вогонь помсти палає у серцях, хто  готовий пам’ятники безсмертя замінити правом на життя і як зброю використати мудрість й віру, що не за горами наша перемога.

І не зникне слава України, бо відродиться сильний дух свободи козацького роду, і Божа сила буде їм у поміч, щоби здолати  трьохголову Гідру.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Інтерв'ю

Інтерв’ю з Мехметом Ференджі головою Стамбульського фонду культури і науки на тему : Хто такий Саїд Нурсі і що таке «Рісале- і Нур» ?

Шановні читачі порталу «Філософія і Релігієзнавство», пропоную вам прочитати інтерв’ю з головою Стамбульського фонду культури ...
Іслам

Аліди. Хто такі аліди?

Аліди — ісламська община, що походить від четвертого мусульманського праведного халіфа Алі (правління 656–661). Вони ...

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.