Книга Урантії – книга езотеричного жанру. Повноцінно оповідає про Бога, його природу і взаємозв’язок з людським світом. Дата появи даного писання, документується 1955 роком. Книга побачила світ в Чикаго, і була видана на одній мові – англійській. Прийнято вважати, що дане видання якимось чином,  пов’язане з роботами Вільяма Седлера, який був знаменитим доктором – психіатром.

Дана література відноситься до священних книг «Братства Урантії», яке моментально з’явилося після виходу книги.

Книга Урантії

В основі назви книги використовується слово – Урантія, яке символізує Землю в цілому. Послідовники релігійного руху цей літературний твір, відносять до «божественного одкровення», яке створене для вивчення людьми на Землі.

Перша частина – 31 документ. У першій частині знаменитого видання досконально розповідається про Бога, божественні концепції, і різних святих.

Друга частина-25 документів. Друга частина писання, оповідає про створення Ісусом Христом світу, і всього живого.

Третя частина – 63 документа. Вивчивши третю частину книги, кожен бажаючий зможе дізнатися про історію Землі, і її призначення. Дослідником виступає сам автор, який дає пояснення з приводу циклу розвитку цивілізації, її життєдіяльності, а також побуту.

Четверта частина – 77 документів. У цій частині книги розповідається про життя Ісуса, його проповідях, і його головної мети, яка полягала в просвітленні людей.

Головна особливість даного писання – відсутність конкретного автора. Поява задокументованої інформації, пояснюється викладом своєрідних фактів надприродними істотами. Численні дослідження вчених, так і не допомогли в пошуках автора книги. Незважаючи на це, фахівці стверджують, що книгу писали не менше ніж 9 людей.

Іван Гудзенко