Брахма Кумаріс – це місія духовного усвідомлення, що має індуїстські коріння. Ця релігійна організація відрізняється від класичного індуїзму тим, що заснована на практиках медіумів. Послідовники Брахма-кумаріс дотримуються повної цнотливісті як в шлюбі, так і поза ним.

Учасники даного течії суворо лакто-вегетаріанці і їдять їжу, яку готують самі або один з членів BKWSU (Всесвітній Духовний Університет Брахма Кумаріс). Вони носять білий одяг, що символізує чистоту.  Важливою частиною життя послідовників є медитація, яка починається о 4 годині ранку кожен день.  Практична дія медитації направлено на розвиток внутрішньої сили івіру в особисту трансформацію.

Вірування Брахма Кумаріс:

1. Душа вічна і перебуває у фізичному тілі, але не є частиною тіла.

2. Під час реінкарнації душа покидає одне людське тіло і входить в інше. Головна відмінність від індуїзму полягає в тому, що душа не приймає не людських тіл.

3. Час руйнування наближається до свого кінця. За їх словами, кінець світу настане, і з цього почнеться рай.

4. Тільки індійський субконтинент виживе під час кінця світу і потрапить в рай. Хінді вважається справжнім мовою людства. Тільки послідовники Брахма Кумаріс, очищені духовно, відродяться в раю і стануть богами.

Хто Бог у послідовників Брахми Кумаріс?

Хіва Баба, бог всіх релігій, вважається духовним наставником Брахми Кумаріс, мета якого – пробудити людство і усунути зло. Шива Баба – вища душа і точка світла.

Послідовники Брахма Кумаріс вважають, що Шива Баба існує  з людством через дух Брахма Кумаріс. Оскільки вони вірять, що вся матерія вічна, Бог не є творцем будь-якої матерії.

Пояснення власної особистості

Людські життя і душі тварин є надзвичайно малою частиною вищого духовного світла. Існує «Світ Душі» – світ спокою і нескінченного світла, де все душі живуть з Богом. Цей світ відомий як Нірвана. Душа не може нічого випробувати в цьому світі. Щоб випробувати життя і надати сенс своєї індивідуальності, душі входять в тіла. Але людська душа ніколи не переселяється в інші живі організми. В процесі переродження душа стає переданої, а не розвиненою. Брахма Кумаріс також вірить, що душа може володіти іншим тілом проти своєї волі.

Через кожні 5000 років цикл часу проходитьповне коло і повторюється. Він складається з п’яти епох – Золотий вік (сат півдня), Срібний вік (третя-юга), Мідний вік (Двапара-юга), Залізний вік (Калі-юга) і Століття злиття (Сангам-юга).

Кінець і руйнування

Брахма Кумаріс пристрасно вірять, що одного разу настане кінець світу. Час між пеклом і небесами на Землі становить 100 років і вже почалося в 1936 році. Це час, коли вся цивілізація прийде до кінця природними або антропогенними засобами. Хоча Брахма Кумаріс прогнозували кінець світу в різні роди, до сих пір нічого не відбулося. На думку послідовників,кінець світу міг би відбутися в 1950, 1976, 1987 і 2000.  А золотий вік почнеться в 2036 році.

Іван Гудзенко