Кеннет Макс Коупленд (народився 6 грудня 1936) – американський телеєвангеліст і письменник, пов’язаний з харизматичним рухом. Проповідує ідеї Руху віри і Євангеліє процвітання. Веде своє телешоу під назвою “Переможний голос віруючого”.

Кеннет Макс Коупленд народився в Лаббоці, штат Техас, в сім’ї Обрі Уейна і  Вініти Перл Коупленд. Дитинство пройшло біля бази ВПС США, що подарувало дитині мрію стати пілотом.

До глибокого занурення в релігію Коупленд був артистом, виконував пісні, одна з яких потрапила в Топ-40 Billboard в 1957 році.

У 1960-х майбутній проповідник починає вивчення християнства. Після свого хрещення Коупленд присвятив своє життя Євангелії і служінню. У 1967 роки вступає в Університет Орала Робертса, а через невеликий проміжок часу стає особистим шофером і пілотом самого Орала Робертса.

У тому ж 1967 році Форт-Уерті починає свою діяльність Місія Кеннета Коупленда. Перша служба називалася “Закони успіху”. А через рік випускає журнал, який отримав таку ж назву, як і його передача, – “Переможний голос віруючого”. Сьогодні номери журналу доступні безкоштовно на чотирьох мовах. Місія починає набирати популярність і поширюватися по всьому світу, що призводить до того, що пастору доводиться відвідувати по 19 країн на місяць. Спонсори Місії навіть подарували реактивний літак, за допомогою якого проповідник може проповідувати Євангеліє.

Сімейне життя Кеннета почалося з великих боргів, від яких, завдяки своїй вірі і ретельному вивченню Біблії, вдалося позбутися.

У Коупленда є троє дітей. Дочки Коупленда безпосередньо беруть участь в релігійній діяльності батька. Вони стали пасторами в церкві Ігл Маунтін,  кількість прихожан близько півтори тисячі.

Коупленд за свою кар’єру знявся в декількох фільмах, а також довгий час продовжував практикуватися в управлінні літаком, що в 2012 році призвело до того, що він отримує нагороду “Премія пілотів братів Райт”.

Іван Гудзенко