Для початку розберемо, що ж таке насправді лінь. Це стан, який виникає при відсутності психічної або фізичної енергії. Насправді лінь служить в якості своєрідного запобіжника в тому випадку, якщо організм вважає, що покладене на вас завдання вимагає занадто великих енергетичних витрат. На жаль, організм вважає так майже завжди, адже сучасна людина володіє занадто малим запасом енергії, так як вона постійно витрачається на всякі дрібниці.

Позбутися від ліні в цьому випадку можна двома способами: силою волі або через величезний стрес. Однак, є і третій спосіб, який займе трохи більше часу, зате не матиме ніяких негативних наслідків на вашу психіку. Виконується він у чотири кроки.

Як назавжди позбутися від ліні?

Крок перший. Поступовість. Якщо ви поставите перед собою занадто амбітну мету, швидше за все ви або зовсім не приступите до її виконання, або відмовитеся від неї на півдорозі. Замість цього розбийте цю мету на невеликі під цілі, виконання яких не потребує від вас будь-яких значних зусиль. Головне, не думайте про те, що такі маленькі кроки вас нікуди не приведуть. Шлях в тисячу миль починається з одного кроку.

Крок другий. Постійність. Виберіть одну невелику дію, яка приведе вас до мети і виконуйте її щодня поки вона не стане звичкою.

Крок третій. Перерви. Не забувайте відпочивати. Це дозволить вам заповнити витрачену енергію. Під відпочинком в цьому випадку мається на увазі прогулянка на свіжому повітрі, сон, сидіння в тиші наодинці з собою. Перегляд телевізора і читання книг не завжди означають відпочинок, так як мозку доводиться працювати, переробляючи отриману інформацію. Звичайно, моральне задоволення ви отримаєте, але на свідомому рівні ні про який відпочинок не може бути й мови.

І останній, четвертий крок. Діяльність. Займайтеся тим, що вам дійсно цікаво. Таким чином ви швидко заповните запаси психічної енергії.

Іван Гудзенко