Видатний майбутній німецький філософ — екзистенціаліст Гайдеггер народився  наприкінці осені 1889 року в містечку під назвою Мескіріх в родині священнослужителя. Він, молодша сестра Марія та брат Фрідріх отримали виховання в католицькому дусі. Ще з дитячих років був церковним прислужником. Пастор церкви побачив у хлопчику талановитого учня, допоміг йому з отриманням стипендії в Констанці.

Потім Мартіна було віддано на навчання до Фрайбурзької єпископської семінарії і при ній виділено помешкання.  Хлопець був приготовлений до чернечого постригу і приєднання до ордену єзуїтів тільки йому завадила вада серця. Через сердечну ваду залишає монастир.

Мріє поступити у вищий навчальний заклад.  Навчається в університеті міста Фрайбург, відстоює теологію.  Дуже багато читає, працює над вивченням філософських трактатів та праць, в хлопця виникли деякі сумніви щодо правильно вибраного шляху.

Мартін вже дивиться на католицьку церкву з її ідеями зовсім по – іншому. Змінює теологічний факультет на філософський.  У зв’язку з військовим призивом був відправлений на фронт, через труднощі із здоров’ям – комісований, трудився в тилу. Після свого повернення Гайдеггер захищає докторську дисертацію. Його влаштовують на роботу Фрайбурзького університету.  Професор Гайдаггер як би не хотів, але мусів викладати лекції на факультеті теології.

Вирішує перевестися в інший університет в місто Майбург. Тут декілька років займався викладацькою діяльністю. Одружився з Ельфрідою Петрі- колишній студентці. У них народилося двоє синів: Йорг та Герман. Дружина підтримувала свого чоловіка у науковій діяльності.  Наприкінці весни 1976 року філософ помирає. Поховання відбулося у рідному містечку Месскірх.

Пегас   

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.