Виникнення йоги

Якщо говорити про історію йоги, то ця назва вживається тільки в джерелах 20-го  століття. Але невже йога виникла в минулому столітті? Звичайно, ні. У джерелах азійських країн перша згадка про медитації була виявлена ще до нашої ери. Приблизно в 1100 році.

Користь йоги

Зараз для заняття йогою існує безліч спортивних центрів, які практикують виключно йогу. Якщо ви запитаєте у інструктора, що таке йога, то напевно вам дадуть відповідь – це комплекс фізичних вправ, спрямований на зняття нервового напруження і стресу. Хоча в інтернет-джерелах говориться, що йога потрібна для відновлення організму після травм або операцій. Скрізь невизначеність.

Користь йоги

1) По-перше, йога допомагає розтягнути наші м’язи і зробити їх більш еластичними. Розтягнуті м’язи зменшують ризик отримання травм (пошкодження зв’язок).

2) Допомагає зменшити масу тіла. Це те, про що мріє, напевно, кожна жінка. Дійсно, лікарі довели, що щоденні заняття йогою з інструктором допомагають поліпшити обмін речовин. Щоб було зрозуміло, швидкий обмін речовин сприяє швидкому споживанню живильних речовин і позбавлення від продуктів розпаду. Тим самим, не дозволяє вам набирати жирову масу.

3) Формування вашої постави. Як вже було сказано, заняття йогою сприяють розтягуванню ваших м’язів. Так от не тільки м’язів, а ще й хребта. Люди, що займаються йогою, мають дуже струнку поставу.

4) Приємно впливає на духовний стан людини. Як ми вже з’ясували з визначення йоги, ці вправи допомагають зняти стрес. Крім того, вони надають запас енергії на цілий день. Люди, які щодня приділяють йозі від 30 хвилин і більше стали помічати, що крім зникнення всяких хвороб, вони перестали відчувати перевтому в кінці дня.

5) Заняття йогою сприяють соціальному розвитку. Якщо ви збираєтеся займатися йогою, то рекомендується почати заняття в групі. Це допоможе знайти нових друзів, які поділяться своїми емоціями від занять йогою або чимось іншим.

6) Допомагають краще взаємодіяти зі своїм тілом. Розвиває дрібну моторику або баланс тіла.

Іван Гудзенко