De logikaВи, напевне, помічали, що часто робите речі, які зовсім не потрібні, які не несуть жодної користі. Не мають чітко цілі. Ви робите це керуючись лише своїм бажанням, просто тому, що ви так захотіли. Потім переглядаєте ситуацію, вона може мати два розв’язки, або це було правильне рішення, свого роду інтуїція, або це була помилка. Але людина рідко хоче змінюватись і стримувати свої миттєві пориви.

А що якщо такий миттєвий порив несе вплив на все суспільство??

Всі ми знаємо, що таке логіка, і як люди розумні намагаємось їй слідувати,  робити логічні кроки. Але теперішній світ – це просто якась халепа. Мені іноді здається, що люди, які вважають себе геніями сьогодення забули про логіку. Можливо я, звичайно, помиляюсь.

 Де логіка?? Люди витрачають гроші на пошук води на Марсі, але не можуть допомогти у водопостачанні Африці. Вони вважають, що вода в Африці це не прибутково і не приносить жодних перспектив, але якщо знайти воду на Марсі, то це просто зрушить світ. Або ж інший приклад, 21 жовтня 2008 року було офіційне відкриття адронного колайдера з прискорення елементарних частинок. Вартість колайдера становить 10 мільярдів доларів США. А в Африці діти живуть в злиднях, рідко бачать їжу, не мають одягу.

А заради чого витратили гроші? Щоб дізнатись. Що було з світом мільйони років тому? І підтвердити теорію великого вибуху, якого апріорі не було? І кому це потрібно? Яка вам користь від цього, так особисто вам?

В нас просто не правильні пріоритети. Ми не піклуємось про ближніх, нам байдуже на інших, зате нам всім дуже цікаво, а що ж було колись, давно? Але ми не думаємо, що є зараз? Як ми можемо змінити цей світ на краще?

Напевне більшість з нас, навіть не знає призначення цього колайдера, але всі знають про необхідність їсти щодня, і мати одяг. Тоді чому ми не допоможемо тим хто дійсно цього потребує, і не має цього??

Правильно! Тому що ми егоїстичні. Ми думаємо лише про себе. Нам просто байдуже. Адже Африка це так далеко!! Якось і без мене впораються! І ця байдужість в кожному з нас. А куди дивляться вищі шари суспільства? Правильно! У свою кишеню і кишеню народу! Їм двічі все рівно… і не тільки на далеку Африку, а й на свій народ.

Вода на Марсі!? Таке враження, ніби в нас скоро буде масове переселення туди і всім життєво важливо з чого варити борщ. Це безглуздо.  Це просто марна трата часу і грошей.

На мою думку пошук води на Марсі і винайдення адронного колайдера – це саме те, що відноситься до речей, які не несуть жодної користі.

Так де логіка? Невже не легше приділити час і сили на розвиток землі? Я маю на увазі не лише матеріальний, але й духовний розвиток. Адже ми забули про своє внутрішнє і піклуємось лише про зовнішність.

Світ втратив більшу половину загальнолюдських морально-етичних принципів. Давайте не будемо перетворюватись на бездушних роботів!

Отож, заклик: шановні мега мізки  нашої планети! Залишіть  свої космічні справи і приділіть час землі! Повірте, більше подяки і користі буде вам від дітей з Африки, які матимуть чисту воду і одяг, і їжу, а не від води на Марсі. А тим більше від розігнаних елементарних частинок. Якщо хочеться слави зробіть добро людям, це більше запам’ятається, і вшанується людством.

Ірина Левицька

[poll id=”4″]