Історія релігій, Християнство        29 Травня 2013        1173         12 коментарів

Чи мають шанс гоміки попасти в Рай? (+18)

   gqyСьогодні Європа нагадує Содом і Гомору де правлять гоміки і заправляють всім концертом. Сучасна Європа навчає людину бути толерантною до підарів та лисбіянок, які мають повноцінні права в країнах Старого Світу, до ж того їх вінчають у християнських храмах, але постає питання, чи це християнська церква? Як можна назвати церкву християською, якщо вона вінчає одностатеві шлюби, чим спотворює аналог християнської сім’ї. Біблія навчає людей сімейної гармонії, християнська сім’я складається з батька і матері, які народжують дітей. Саме сім’я із чоловіка та жінки є домашньою християнською церквою, яка протягом життя наближається до Бога. А от геї в Європі повінчані і типу “благословенні Богом”, але напевно європейські священики забули про Содом і Гомору? Міста які Бог знищив, за розпусту, гомосексуалізм, та скотоложиство. Як тоді можна називати такі церкви християнськими, які вінчають геїв? Це не християнські церкви, це церкви содому, а священникі – содоміти. Мало того, що європейські священик вінчає геїв, вони і самі дуже часто є відкритими геями, які гордяться своїм становищем. Зокрема відома єпископиня Єва Бруне відкрито говорить про свою одностатеву сім’ю. Мало того, що вона жінка пастор, то ще і лесбіянка, яка навчає свою паству бути геями та содомітами.

Також у Європі є випадки вінчання скотоложців, тобто людей, які полюбляють займатися сексом з тваринами. Нещодавно один німецький пастор повінчав чоловіка зі своєю собакою. Чи це є нормально? Це не лише гріх християнський, це людьська аморальність. Як можна ту невинну тваринку, яка нічого не розуміє, постійно ґвалтувати? Це просто жах! І як після такого можна називати себе християнами. Хоча ці пастори Європи навчають, що Христос говорив про любов, але, вибачте, Христос не навчав вступати одностатеві зносини  і ґвалтувати тварин. Христос навчав духовної любові та людяності, а не уподібнення себе до тварин. Навіть у тварин менше гомосексуалізму ніж у людей, хоча тварини не мають душі, а от людина, яка має душу, дух та тіло, живе нище тварини. Просто жах, як такі люди можуть вірити, що вони попадуть в Рай? Тут про рай не може бути і мови, їх чекає пекло із величезними палками, які будуть їм пхати зрозуміло куди…

Хоча Христос люблячий і може пробачити кожну людину, якщо такі люди визнають свої гріхи та покаються ,вони мають шанс на Спасіння. Але щось мені підказує, що такі люди не поспішають визнавати свої гріхи та каятися перед Богом, адже вони думають, що вони роблять правильні речі. Мало того, що європейські церкви (хоча не всі це визнають, католики та деякі протестанти, на щастя? з цим воюють, як можуть) це визнають, то європейські країни та США вважають, що гомосексуалізм це не хвороба, а один із різновидів кохання. Просто жах, як можна хворобу називати коханням. Кохання – це почуття, до жінки, самопожертва, повноцінна сім’я, а не твариний секс в ж…..

На мій погляд гоміки та скотоложці не мають ніякого шансу на спасіння, якщо вони не визнають свої гріхи перед Богом, інакше вони будуть всю вічність горіти в пеклі. Якщо геї зараз отримують насолоду від свого тваринного сексу в ж… То всю вічність проведуть у постійних муках та болі. Тому, на кінець, напишу слова Ісуса Христа: “Кесареві – кесареве! Богові – Боже”. Тому вам вирішувати чи потрібно бути толерантними до геїв та скотоложців.

Це коротеньке есе суто мій погляд на задану проблему. Я, на відміну від європейців, не нав’язую вам своєї позиції, але не хочу стояти осторонь від цього актуального та гострого питання.

Ігор Дмитрук

Обговорення: 12 коментарів
 1. Олександр сказав:

  Відомий писменник Григорій Клімов наголошував, що збочинців 50% в суспілістві. Ну і що з ними робити?

  Відповіcти
 2. Ігор сказав:

  Лікувати потрібно, а що інакше робити? Не бачу інших варіантів?

  Відповіcти
  1. ол сказав:

   електрошоком?

   Відповіcти
   1. Ігор сказав:

    Я думаю, що це теж непоганий варіант!))))

    Відповіcти
 3. Всеволод сказав:

  Цей світ повен гріхів по самісіньку верхівочку. Невже ви вважаєте, що хоч одна людна потрапить до раю, якщо буде судима справедливо? Невже ви вважаєте, що ті фальшиві каяття по цервах, коли людина кається, а потім далі йде красти і вбивати, мають якусь силу? Невже ви вважаєте, що вірною позицією буде ось так видивлятися гріхи інших? Невже ви вважаєте, що гомосексуалісти — єдині, хто слідує тваринним інстинктам?

  З моєї точки зору статтєві збочинці існують в кожній країні світу. Різниця лише в тому, що в одних країнах грішники визнають в них таких само грішників, в інших — пихато дивляться і вважають себе за кращих.

  Ні, ні і ще раз ні. Господь раз за разом наказує прощати, люди раз за разом ненавидять і пояснюють один одному, через що бо не простить того гоміка, чи того єврея, чи того пагана.

  Відповіcти
  1. Ігор сказав:

   Церква це вже інша розмова. А гоміки звичайно не попадуть в рай це точно. Кожна релігія говорить про це! Щодо церков то вони зараз в повному багні, але кожен з нас повинен жити бо божим законам, а не по законам церковних діячів.

   Відповіcти
 4. Діма сказав:

  Ігоре я з вами повністю згідний!
  І не розумію коментар пана Всеволода, який виявляє якісь претензії до Вас. Стаття чітко говорить про гомосексуалізм, як гріх, а не інші гріхи.

  Відповіcти
 5. Ігор сказав:

  Я думаю, що це цікавий варіант!))))))

  Відповіcти
 6. Бонавентура сказав:

  Необуздана аналітіка, празнік мислі та крєатіва. Дуже сподобалися аргументи. Дякую за цікаву статтю та критичний погляд на благополуччя заходу. справді, ці підараси геть розпоясалися.

  Відповіcти
 7. хуйло злостиве сказав:

  аффтар гєній

  Відповіcти
 8. Андрій сказав:

  Кожна людина буде відповідати за свої вчинки, найгірше в людині те, що вона шукає чужі гріхи а своїх не бачить!!! “не судіть і несуимі будете”. Ви говорите про гоміків, не забувайте без гоміків хватає між натуралів різного гріховного упадку, зоофілія інцести і тому подібне. і незабувайт про такі речі як перелюбство яке Ьогові є огидним і ця людина наче гнеле смердюче мясо!!!!! Ви не Бог щоб розпоряджатися кому в рай, а кому в пекло. Все дастся по ділам вашим!!! такщо ” шукайте бревно в очах ваших, а не скалку в оці ближнього свого” І не забувайте слова Ісуса “хто з вас без гріха нехай першим кине камінь” Всі ми діти Божі І він Любить самого посліднього грішника, так як прийшов до грішника, а не до праведника, щоб він навернувся і жив!!

  Відповіcти
 9. Richard сказав:

  Так, погоджуюсь з вами. Усі ми діти Божі і Бог любить грішника! Проблема далеко не в цьому. Проблема в тому, чи любить грішна людина Бога продовжуючи жити у свої гріхах та виправдовуючи їх? Це вже інше питання…

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Дмитрук Игорь о появлении и трансформации мистицизма

Рубрики
Ми у Facebook