gqyСьогодні Європа нагадує Содом і Гомору де правлять гоміки і заправляють всім концертом. Сучасна Європа навчає людину бути толерантною до підарів та лисбіянок, які мають повноцінні права в країнах Старого Світу, до ж того їх вінчають у християнських храмах, але постає питання, чи це християнська церква? Як можна назвати церкву християською, якщо вона вінчає одностатеві шлюби, чим спотворює аналог християнської сім’ї. Біблія навчає людей сімейної гармонії, християнська сім’я складається з батька і матері, які народжують дітей. Саме сім’я із чоловіка та жінки є домашньою християнською церквою, яка протягом життя наближається до Бога. А от геї в Європі повінчані і типу “благословенні Богом”, але напевно європейські священики забули про Содом і Гомору? Міста які Бог знищив, за розпусту, гомосексуалізм, та скотоложиство. Як тоді можна називати такі церкви християнськими, які вінчають геїв? Це не християнські церкви, це церкви содому, а священникі – содоміти. Мало того, що європейські священик вінчає геїв, вони і самі дуже часто є відкритими геями, які гордяться своїм становищем. Зокрема відома єпископиня Єва Бруне відкрито говорить про свою одностатеву сім’ю. Мало того, що вона жінка пастор, то ще і лесбіянка, яка навчає свою паству бути геями та содомітами.

Також у Європі є випадки вінчання скотоложців, тобто людей, які полюбляють займатися сексом з тваринами. Нещодавно один німецький пастор повінчав чоловіка зі своєю собакою. Чи це є нормально? Це не лише гріх християнський, це людьська аморальність. Як можна ту невинну тваринку, яка нічого не розуміє, постійно ґвалтувати? Це просто жах! І як після такого можна називати себе християнами. Хоча ці пастори Європи навчають, що Христос говорив про любов, але, вибачте, Христос не навчав вступати одностатеві зносини  і ґвалтувати тварин. Христос навчав духовної любові та людяності, а не уподібнення себе до тварин. Навіть у тварин менше гомосексуалізму ніж у людей, хоча тварини не мають душі, а от людина, яка має душу, дух та тіло, живе нище тварини. Просто жах, як такі люди можуть вірити, що вони попадуть в Рай? Тут про рай не може бути і мови, їх чекає пекло із величезними палками, які будуть їм пхати зрозуміло куди…

Хоча Христос люблячий і може пробачити кожну людину, якщо такі люди визнають свої гріхи та покаються ,вони мають шанс на Спасіння. Але щось мені підказує, що такі люди не поспішають визнавати свої гріхи та каятися перед Богом, адже вони думають, що вони роблять правильні речі. Мало того, що європейські церкви (хоча не всі це визнають, католики та деякі протестанти, на щастя? з цим воюють, як можуть) це визнають, то європейські країни та США вважають, що гомосексуалізм це не хвороба, а один із різновидів кохання. Просто жах, як можна хворобу називати коханням. Кохання – це почуття, до жінки, самопожертва, повноцінна сім’я, а не твариний секс в ж…..

На мій погляд гоміки та скотоложці не мають ніякого шансу на спасіння, якщо вони не визнають свої гріхи перед Богом, інакше вони будуть всю вічність горіти в пеклі. Якщо геї зараз отримують насолоду від свого тваринного сексу в ж… То всю вічність проведуть у постійних муках та болі. Тому, на кінець, напишу слова Ісуса Христа: “Кесареві – кесареве! Богові – Боже”. Тому вам вирішувати чи потрібно бути толерантними до геїв та скотоложців.

Це коротеньке есе суто мій погляд на задану проблему. Я, на відміну від європейців, не нав’язую вам своєї позиції, але не хочу стояти осторонь від цього актуального та гострого питання.

Ігор Дмитрук