apeШановні читачі більшість людей уже подумали, що ми закрили журнал Апейрон + . Деякі пишуть нам на емейл і говорять, що ми закинули цікавий проект, але це не правда. Останні місяці ми не мали  бажання випускати наш журнал.

Звичайно те, що відбувалося в нашій Україні не могло оминути нас. Ми теж люди, і ми по справжньому переживали через події нашої країни. Коли наш славний народ боровся за свою свободу та волю.  Тому ми не мали морального права випускати наш журнал, коли на українських вулицях убивали та били не винних людей – героїв. Так, так героїв. Тому, що не кожен має силу волі, загинути за свою країну, за народ та свободу. Тому ми щиро співчуваємо усім родинам загиблих героїв .

Також просимо  політиків  не ділити нашу країну, за мовними чи національними ознаками. Не важливо якою ми мовою розмовляємо, важливо, що ми українці. І потрібно зберегти нашу країну у єдності.Також за цей час редакція журналу Апейрон + створила свій власний сайт, на якому можна знайти усі архіви номерів. Через деякий час усі попередні та наступні випуски журналу Апейрон + вийдуть у друкованому варіанті. Тому,  ми постійно вдосконалюємо наш журнал. Хочемо подякувати тим читачам, які читають наш журнал. А таких людей чимало, адже унікальних читачів попередніх номерів нараховується більше 10 тисяч. Щирий уклін вам.

Хочемо вас запевнити, що цього місяця вийде новий номер журналу Апейрон +, вибачаємося  за не зручності, і помилки у деяких попередніх номерах.

З повагою шеф – редактор журналу Алейрон +

Ігор Дмитрук