Щоб дійсно зацікавити чоловіка, дівчині доведеться стати не такою, як усі. Якщо жінка мріє, щоб конкретний залицяльник звернув на неї свою увагу, їй потрібно докласти певної кількості зусиль. Не можна бути надто доступною, чоловікам подобається боротися за жінку, а не отримувати її з легкістю.

 Отже, як можна стати для чоловіка цінним трофеєм?

  1. Не треба надто багато розповідати про себе, краще надати таку можливість чоловікові, хай каже він. Слід лише кивати на його захоплені оповідання чи давати деякі коментарі, але не намагатися відкрити душу своєму новому знайомому.
  2. Чоловіки люблять компліменти, хоч не хочуть цього визнавати. Жінка має по-справжньому захоплюватись партнером, але постаратися зробити так, щоб її почуття були щирими. Чоловік хоче бути потрібним жінці, тому вона повинна запитувати його думку у тих чи інших питаннях, поставити співрозмовника на п’єдестал і подарувати йому відчуття того, що він є головним.
  3. У жодному разі не можна на першому побаченні навіть замислюватися про інтимну близькість, не варто навіть цілуватися з чоловіком. Інакше він подумає, що жінка надто доступна.
  4. Жінка має бути затребувана в інших залицяльників. Чоловікові захочеться завоювати свою подругу, якщо побачить деяку конкуренцію. Звичайно, не потрібно викликати у залицяльника некеровані ревнощі.
  5. Важливо, щоб чоловік не зміг нічого пред’явити своїй супутниці, але горів від обурення, якщо вона з кимось спілкується. Можна розповісти залицяльнику про своїх колег-чоловіків або друга дитинства, а потім подивитися на його реакцію.
  6. Не треба сидіти без діла. Не варто відразу ж підходити до телефону, коли дзвонить чоловік, або одразу ж бігти до нього на зустріч, якщо він уже стоїть біля будинку особи. Потрібно помучити людину очікуванням. Насправді чоловікам подобається, коли їх дражнять, просто вони не хочуть про це говорити. Їм подобається, коли жінки грають із ними, але при цьому знають міру.

Ольга Степаненко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.