Ти приїхав до спокійного міста Полтави та не знаєш куди піти? Тоді я пропоную тобі відвадати 10 самих красивих місць чарівної Полтави.

 1. БІЛА АЛЬТАНКА
  Мабуть, це найвідоміше місце цього українського міста. Воно має цікаву історію, але зараз не про це. Якщо прийдеш туди, то побачиш красивий вид на зелену Полтаву та красиві квіти. Також там іноді можна побачити невеликі концерти, якщо пощастить. Звідти чудово видно Хрестовоздвиженський монастир, про який зараз розповім.
 2. ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР
  Це місце більш для християн, але там є на що подивитись. Багато великих та вражаючих релігійних будівель, що всередині наповнені вишуканими іконами та фресками, красиві садочки та багато цікавого.
 3. КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
  Якщо ти поціновувач мистецтва, то тобі шлях до найвизначнішого музею Полтави, який вражає навіть своєю архітектурою. Там можна знайти все що завгодно! Картини, статуетки, метелики, та навіть залишки мамонта! Незабутні враження вже чекають на тебе.
 4. КОРПУСНИЙ ПАРК
  Це просто парк у самому центрі міста. Там можна просто прогулятись серед каштанів, спробувати частково залізти на статую орла, випити смачного напою або з’їсти піци та дати дитині проїхатись на машинці по парку.
 5. ЗЛАТО МІСТО
  Злато місто це підземний перехід, що містить у собі безліч крутих магазинів. Крім цього, у одному з його коридорів можна побачити велике округле вікно зверху та під ним лавки, де можна відпочити від довгої прогулянки.
 6. ТЕАТР ІМ. ГОГОЛЯ
  Якщо ви хочете насолодитися танцювальним концертом, грою акторів, піти на дитячу виставу, одночасно насолоджуючись витонченим інтер’єром залу та коридорів, то дорога вам до театру ім. Гоголя. Там на вас буде чекати статуя Марусі Чурай. Також міські можуть назвати її «Баба з мобілкою», бо стоїть у позі, ніби говорить по телефону.
 7. ТРЦ «ЕКВАТОР»
  Ну, і як без більш сучасних розваг? До вашої уваги найпопулярніший торгово-розважальний центр Полтави «Екватор». Там ви можете
  дозволити собі купити одяг та речі для дому, дозволити дитині пограти у розважальному центрі «Smile park» та навіть проїхатись по «Екватору» на маленькому паровозі.
 8. СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СПАРТАК» (тимчасово закрито)
  Запрошуємо сюди людей, що полюбляють спорт, або хочуть ним зайнятись. Ви можете знайти все що завгодно! Басейн, тхеквондо, тренажери, та багато іншого! Навіть після складного тренування ти можеш насолодитися красою найсучаснішого фонтану, що стоїть прямо перед парадним входом.
 9. КВЕСТ КІМНАТИ
  У Полтаві є безліч квест кімнат, у яких буде цікаво провести час і дітям, і батькам. Сенс полягає у тому, щоб розгадуючи безліч складних, але захоплюючих загадок та задач вибратися із кімнати за одну годину. Зробіть собі незабутні спогади побувавши у квест кімнаті на любу тематику!
 10. БОТАНІЧНИЙ САД
  Це чарівне місце дозволить тобі відчути себе у казці. Неймовірні рослини та незабутні враження! Чи не погано буде відпочити від міського шуму та насолодитися матінкою Природою?

Сподіваюсь, що ми стали тобі у нагоді. Приємного відпочинку!

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.